Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10953
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wraca po kilkuletniej nieobecności

Maria Pakulnis wraca na plan "Pierwszej miłości". Na jesieni ponownie zobaczymy w serialu postać Anety Wróbel-Pałkowskiej.

Maria Pakulnis, znana aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, przyjęła od producentów propozycję powrotu na plan serialu. Jej postać zniknęła z "Pierwszej miłości" w 2007 roku i od tamtego czasu pojawiła się w serialu tylko epizodycznie. Teraz wraca na dłużej.

Reklama

Pakulnis należała do obsady, która tworzyła serial od początku i teraz nie może się doczekać powrotu na plan.

"Ogromnie się cieszę, że wracam do 'Pierwszej miłości'. Wiele lat temu, jak zaczynaliśmy kręcić serial, włożyłam w postać Anety dużo serca. Rola była bardzo ciekawie skonstruowana i wierzę, że po latach Aneta dalej będzie energiczną, zaradną i fajną kobietą! Już się strasznie cieszę na spotkanie z całą ekipą, z pięknym Wrocławiem i z widzami 'Pierwszej Miłości!' Do zobaczenia!" - wyznaje aktorka.

Wszyscy dobrze pamiętamy graną przez nią postać. Aneta Wróbel-Pałkowska jest energiczną, samodzielną i bogatą bizneswoman, która prowadziła nie do końca czyste interesy w Wadlewie. Kiedy wyszło na jaw, że była zamieszana w śmierć mamy Marysi wyprowadziła się do Wrocławia.

Przez pewien czas spotykała się z ojcem Majki, jednak Jan zostawił Anetę dla dużo młodszej Stefanii. Po kolejnym miłosnym rozczarowaniu Pałkowska zniknęła z życia bohaterów serialu.

Aneta wróci do serialu, żeby odwiedzić Teresę. Jest teraz całkowicie inną osobą. Dowiadujemy się, że Pałkowska w czasie nieobecności wyszła za mąż za Kurta, bogatego, podstarzałego finansistę. Po jego śmierci mogła cieszyć się życiem i podróżować za odziedziczoną fortunę.

Niedawno otworzyła własną galerię sztuki we Wrocławiu, w której prowadzi fundację, wspierającą młode talenty.

Kiedy dowie się o rozwodzie Marysi i Pawła będzie starała się wspierać dziewczynę w trudnym momencie życia. Zaprosi ją do swojej galerii na wystawę młodych artystów. Dowiadując się o nowej pasji Marysi - dekoracji wnętrz, zaproponuje jej współpracę przy organizacji kolejnych wernisaży.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje