Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11045
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie zmiany w nowym roku

Miała chłopaka i menedżera - w tej samej osobie. Rozstała się z nim, by wziąć życie oraz karierę w swoje ręce. I od razu zrobiło się o niej głośno. To zapowiedź sukcesu?!

Reklama

Niektórzy po rozstaniu, nawet na własne życzenie, z wieloletnimi partnerami wpadają w melancholię. Jednak Agnieszka Włodarczyk do nich nie należy. Gdy definitywnie pożegnała się z Jakubem Sićką, z którym związana była aż przez dziewięć lat, zaczęła... korzystać z życia.

I ruszyła na stołeczne salony, na których natychmiast okrzyknięto ją królową. Bo wciąż nienaganną urodą i figurą przyćmiła inne panie.

Ubrana w superseksowne kreacje Agnieszka stała się obiektem westchnień panów. A ich adoracja wprawiała ją w wyśmienity nastrój. Zachowywała się tak, jakby chciała oznajmić: "Ten 2012 rok będzie należał do mnie!".

Gdy była związana z Jakubem, który ostatnio pełnił też funkcję jej menedżera, rzadko przyjmowała zaproszenia na imprezy. On był domatorem, nie lubił bywać na salonach, a więc ona, gdy nie pracowała na planach seriali, nie nagrywała piosenek i nie koncertowała gdzieś w Polsce, zaszywała się z nim w mazurskim domu, niedaleko Pisza.

Teraz jest otwarta na nowe wyzwania i znajomości Ta towarzyska abstynencja zdecydowanie nie służyła jej aktorskiej karierze. Bo w show-biznesie, by dostawać propozycje, trzeba wciąż o sobie przypominać.

Teraz Agnieszka właśnie to robi. Chyba szybko więc znów usłyszymy o jej nowych rolach...

au

Imperium TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje