Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sekstet i dwie... ciąże

Po galowej premierze "Sekstetu" w Teatrze Bajka wszyscy zachwycali się nie tylko przedstawieniem. Sensację wzbudziło pojawienie się w kuluarach dwóch aktorek z... brzuszkami!

Tego się nikt nie spodziewał! Na premierach w teatrze zazwyczaj pierwsze skrzypce grają gwiazdy biorące udział w spektaklu. To nimi interesują się widzowie i fotoreporterzy.

Reklama

Tymczasem na premierze "Sekstetu" w stołecznej Bajce oczy wszystkich zwrócone były na... widownię. Dlaczego? Bo zasiadły na niej dwie ciężarne aktorki: Joanna Liszowska, czyli Dorota Sambor z "Na dobre i na złe", oraz Alżbeta Lenska, czyli Edyta Jeżowska z "Pierwszej miłości". To był ich wieczór!

Ciążami obu pań zainteresowali się odtwórcy głównych ról w "Sekstecie". Magdalena Margulewicz, czyli Stefani Konopka z "Pierwszej miłości", nie kryła, że nieco zazdrości Alżbecie, co wywołało niemałą konsternację w chłopaku Magdy, Łukaszu Dziemidoku, czyli Patryku z "Pierwszej miłości".

Z kolei Joannie Liszowskiej tego, że zostanie mamą, gratulowali: Andrzej Deskur, czyli Wiktor Olszewski z "Majki", Tadeusz Chudecki, czyli Henio Wojciechowski z "M jak miłość", oraz Marcin Troński, czyli Tomasz Niemirski z "Pierwszej miłości".

Nie widziałeś ostatniego odcinka "Pierwszej miłości"? Widziałeś ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje