Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romans na pokaz

Awans przez łóżko dziś już chyba nikogo nie szokuje. Jednak Dagmara zapomina, że nie można zbudować szczęścia na cudzej krzywdzie. Czy się to na niej zemści?

Początkowe zauroczenie i fascynacja Oskarem Billem (Tomasz Ciachorowski) odbije się Dadze (Anna Szymańczyk) czkawką. Ta znajomość może wyrządzić jej więcej szkód niż pożytku...

Drobnym druczkiem

Reklama

Intratny kontrakt, który podpisała z Billem, obliguje ją do uczestnictwa we wszystkich akcjach promocyjnych i kampaniach reklamowych związanych z jego nową kolekcją. Oskar to wykorzystał i bez uprzedzenia poinformował ją o jednej z imprez. Dziewczyna wystawiła znajomych, rzuciła wszystko i zajęła się promocją odzieży. Nawet nie przypuszczała, że bankiet wywróci jej życie do góry nogami.

Uroki show-biznesu

Wkrótce media zaczną pisać o romansie Dagi i Billa. O ile projektantka będzie z tego powodu zrozpaczona, o tyle modowego potentata wyraźnie to rozbawi. Nie będzie ukrywał, że jest mu to nawet na rękę i nie zamierza dementować plotek. Wszak medialny szum wokół ich "związku" może tylko pomóc jego firmie i promocji nowej kolekcji. Oskar namówi więc dziewczynę, żeby poudawali, że coś ich łączy! Niebawem Mikser (Błażej Michalski) dowie się o całej sprawie od paparazzo, który, szukając taniej sensacji, złoży mu w pracy niezapowiedzianą wizytę i cyknie zdjęcie. Początkowo wzburzy to Mikołaja, ale mając na uwadze dobro swojej dziewczyny i jej kariery, zgodzi się, by szopka trwała dalej. W efekcie będzie musiał wynieść się z mieszkania Sabiny.

Koniec żartów

Jego wyprowadzka dostarczy prasie materiału do nowych plotek. Znajomi Dagi i Miksera zaczną się martwić, czy rzeczywistość kreowana na potrzeby tabloidów nie zaszkodzi parze. Wieczorem, gdy Daga z Oskarem wystąpią w znanym talk-show, uczucie Serczyńskiego zostanie wystawione na kolejną poważną próbę. Nagle "para" na wizji, bez większego problemu, zacznie się... całować! Widząc to, Mikser straci cierpliwość! Będzie zniesmaczony postawą ukochanej. Postawi Dagmarze ultimatum - albo on, albo Oskar! Kogo wybierze projektantka?

Co jeszcze wydarzy się w "Pierwszej miłości"?

Popracują nad dzieckiem

Po wielu perturbacjach Emilka (Anna Ilczuk) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) stanęli w końcu na ślubnym kobiercu. Wkrótce młodzi małżonkowie zaczną starać się o dziecko! Para zajmuje się już Mirkiem, synem zmarłego Patryka (Łukasz Dziemidok), ale Emilka czuje, że jest już gotowa dać mężowi potomka. Czy Miedzianowskim uda się powiększyć rodzinę? 

Oko w oko ze śmiercią

Kaczmarczyk (Rafał Mohr) podejmuje się obrony kolejnego klienta, Waldemara (Bartosz Picher). To ten sam bandyta, który kilka miesięcy temu terroryzował całą swoją wieś oraz Roberta (Marek Kaliszuk). Tym razem jednak sprawa jest o wiele poważniejsza, gdyż prawnik pomaga mężczyźnie uniknąć odsiadki za zabójstwo. Izabela (Joanna Kupińska) nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego Igor reprezentuje niebezpiecznego zbira... Tego dnia ów przestępca zjawi się z niezapowiedzianą wizytą w domu adwokata. Pierwszy raz w życiu Igor będzie naprawdę przerażony! Tymczasem Izabela przez cały dzień nie będzie mogła się z nim skontaktować. Zaniepokojona sytuacją uda się do jego mieszkania i znajdzie na podłodze... nieprzytomnego, zakrwawionego Igora! Przerażona natychmiast wezwie pomoc. Służby ratownicze szybko dotrą na miejsce, jednak obrażenia okażą się bardzo poważne. Czy Igor wyjdzie z tego cało?


nhl

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | seriale | Anna Szymańczyk | Tomasz Ciachorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje