Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rafał Mohr znów w "Pierwszej miłości"! Kim jest Piotr Wach?

Kiedy Agata wpada w saloniku prasowym na mężczyznę łudząco przypominającego Igora, (emisja 24 lutego) przez chwilę przez głowę przebiegnie jej myśl, że ma deja vu i że właśnie naprawdę go zobaczyła.


Reklama

A przecież Igor (Rafał Mohr) nie żyje, a 4 miesiące po jego śmierci Mikser wpadł na trop w śledztwie, dzięki czemu policja ustaliła, że zabójcą Igora był... jego ojciec. Zeznania, które złożył na policji po zatrzymaniu, odsłoniły kulisy śmierci jego syna. I odpowiedziały na pytanie czemu tak się stało. Wszyscy wiedzieli, że Igor był złym człowiekiem, a jego agresywne zachowania doprowadziły do tragedii - pobita przez niego żona poroniła.

Pół roku po wypadku, w którym zginął Igor, ktoś łudząco podobny do niego pojawia się we Wrocławiu... Kim jest ten mężczyzn, jak ma na imię, czy coś go łączy z Igorem? Czy to jakiś jego krewny?

Agata próbuje podpytać Sabinę o jej zmarłego męża, kiedy podczas wspólnych porządków natrafiają na zdjęcia Igora. Dzieje się to już po tym dziwnym "spotkaniu" w saloniku prasowym, które tak bardzo zapadło Agacie w pamięć, że postanawia zbadać, kim jest tajemniczy mężczyzna. Ukradkiem chowa zdjęcie Igora do torebki...

Jeszcze tego samego dnia wraca do saloniku z nadzieją, że kolejny raz spotka tam Piotra. Kiedy mężczyzna zjawia się, porównuje jego osobę ze zdjęciem, które wzięła od Sabiny. Utwierdza się jeszcze bardziej w przekonaniu, że jest między nimi zadziwiające podobieństwo. Agacie przychodzi na myśl, że może Igor miał jakiegoś krewnego, który jest prawie identyczny. A może to zwykły przypadek, a mężczyzna jest jego sobowtórem? Podobno każdy go ma.

Agata musi się dowiedzieć o nim czegoś więcej. Zaczyna śledzić Piotra. Ślad prowadzi do szkoły języków obcych, gdzie ten jest lektorem języka angielskiego. Ale czy jest z nim spokrewniony - to pytanie nadal pozostaje otwarte? Agata wynajmuje detektywa, który ma się dowiedzieć czegoś więcej o Piotrze.

Agacie udaje się sposobem zwabić Sabinę do saloniku prasowego, w którym kilkakrotnie wpadła na Piotra. Liczy na to, że i tym razem uda im się go spotkać. Jest ciekawa reakcji siostry na mężczyznę, łudząco przypominającego jej zmarłego męża. Przypadkowe spotkanie robi na Sabinie tak ogromne wrażenie, że nie może przestać o nim myśleć. Za każdym razem, kiedy przypomina sobie jego postać, serce zaczyna jej mocniej bić.

Czy możliwe, że ktoś tak łudząco podobny do Igora nie jest z nim w ogóle spokrewniony i jest "tylko" jego sobowtórem? Czy jeśli Piotr jest tak podobny do Igora, jaki jest jego charakter, sposób bycia, zachowanie? Czy jest miły i łagodny, czy wręcz przeciwnie - arogancki i agresywny? A przede wszystkim, najważniejsze pytanie - kim jest Piotr Wach?

Wątek Piotra pojawi się w "Pierwszej miłości" 24 lutego, w odcinku numer 1844. Tego nie można przegapić! 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Rafał Mohr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama