Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Poród w taksówce!

"Pierwsza miłość": Nigdy nie wiadomo, kiedy strzała amora trafi prosto w serce. Już wkrótce Błażej Król w swojej taksówce będzie świadkiem narodzin dziecka i... zakocha się w czarującej Nicoli.


Reklama

Piątek trzynastego okaże się dla Błażeja (Paweł Krucz) nie tyle pechowy, co... przełomowy. Chłopak, pomimo ostrzeżeń przesądnego Stacha (Stanisław Jaskułka), postanowi nie rezygnować z pracy tego dnia. Nawet nie będzie przeczuwał, że jeden z kursów zapamięta do końca życia...

Kobieta przy nadziei, która wsiądzie do jego taksówki, okaże się być w bardzo zaawansowanej ciąży. Błażej brutalnie się o tym przekona, gdyż przyjdzie mu osobiście... odebrać poród! Cierpiąca pasażerka będzie zdana tylko na przerażonego Króla.

Zdesperowany chłopak zacznie gorączkowo dzwonić po karetkę, jednak pomoc nie zjawi się na czas. Z opresji wybawi go dziewczyna, która przypadkiem zobaczy, co się dzieje. Nicola (Anna Kózka) zrobi na Błażeju takie wrażenie, że nie będzie mógł o niej zapomnieć.

Kiedy następnego dnia spotkają się na ulicy, uda mu się zaprosić ją na kawę. Niestety w Barbarianie wpadną na Radka (Mateusz Banasiuk), któremu ślicznotka też zawróci w głowie!

Kiedy umówi się z nią na oglądanie kolekcji w pracowni Sabiny, dopadną go wyrzuty sumienia. Poskromi swoje dzikie żądze i wytłumaczy jej, że nie potrafi tak bezpardonowo odbić koledze dziewczyny. Nicola będzie zszokowana! Okaże się, że nie na to liczyła umawiając się z Radkiem...

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | seriale | Paweł Krucz | Anna Kózka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje