Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Znów będzie cierpiała

Jej życie nigdy nie było usłane różami, ale najbliższe tygodnie będą naprawdę dramatyczne. Związek Majki i Huberta zostanie wystawiony na ostateczną próbę!


Reklama


W 1740. odcinku Sandra (Monika Dryl) spotka się z Hubertem (Michał Czernecki). Zasugeruje mu, by jak najszybciej zapomniał o tym, że spędzili razem noc i żył dalej jakby nigdy nic. Jednak dla niego to nie będzie takie proste.

Konsekwencje...

Schultz będzie miał spore wyrzuty sumienia w stosunku do Marysi (Aneta Zając). Dlatego zastosuje wybieg i oznajmi jej, że... chce zakończyć ich znajomość. Majka będzie w szoku. Hubert w końcu pęknie i wyzna, że w chwili słabości zdradził ją z byłą żoną.

W 1743. odcinku mężczyzna spotka się z Szymonem (Marcin Korcz). Zwierzy mu się, iż ma wątpliwości, czy ukochana kiedykolwiek wybaczy mu skok w bok.

Wkrótce do akcji wkroczy Sandra, która spróbuje rozmówić się z Majką i skłonić ją do tego, by wybaczyła Schultzowi. Zapewni ją, że nie zamierza stawać im na drodze. Na dowód tego niebawem wyprowadzi się z Wrocławia!

Druga szansa

Dwa miesiące później. Hubert i Marysia spróbują zapomnieć o ostatnich wydarzeniach i skupić się na odbudowaniu relacji. Wszystko zacznie się dobrze układać. Co więcej, kobieta nawet będzie podejrzewać, że... jest w ciąży z ukochanym. To tylko utwierdzi Huberta w przekonaniu, że Majka to ta jedyna, z którą chciałby spędzić resztę życia.

Niestety, niebawem skończy się sielanka. Nieoczekiwanie do Wrocławia wróci Sandra. Wyjdzie na jaw, że... spodziewa się dziecka! Szokująca informacja błyskawicznie dotrze do biednej Marysi...

mr

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje