Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10230
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Śmierć i ekshumacja!

Szok! Agata umrze! Wszystko będzie wskazywało na to, że popełniła samobójstwo. Prawda okaże się zgoła inna...


Atmosfera wkrótce się zagęści! Po tym jak w 1898. odcinku Piotr (Rafał Mohr) spoliczkuje Agatę (Aleksandra Kisio), dojdzie do wniosku, że popełnił błąd i musi ją jakoś obłaskawić.

Reklama

W tym celu postanowi ulec zalotom i się z nią przespać, mimo że delikatnie mówiąc nie darzy jej sympatią...

W sieci pająka

Dalej zacznie kuć żelazo póki gorące. Mężczyzna zaprosi siostrę Sabiny (Ula Dębska) na romantyczny spacer po Wrocławiu. W pewnej chwili poczęstuje ją winem przyniesionym z domu. Gdy dziewczyna nie będzie patrzyła, doleje do jej kieliszka narkotyki, a następnie da jej do przeczytania pewien list...

Tajemniczy zgonW 1900. odcinku rozpocznie się dramat Sabiny. Natan (Krzysztof Kwiatkowski) poinformuje ją, że na oddział ratunkowy trafiła samobójczyni. Akcja reanimacyjna nie powiodła się i poszkodowana zmarła. Tą kobietą okaże się... Agata!

Później lekarz wręczy ukochanej list pożegnalny, jaki zostawiła jej siostra. Załamana Sabina przeczyta w nim, że jednym z powodów, dla których postanowiła odebrać sobie życie były nieporozumienia między nimi.

Natan nie będzie miał odwagi powiedzieć Wekslerównie, że tuż przed śmiercią dziewczyna wypowiedziała bardzo niepokojące słowa. Jakie? "Igor żyje".

"Mikser" (Błażej Michalski) i Natan wtajemniczą w całą sprawę Radka (Mateusz Banasiuk) i rozpoczną śledztwo. Tymczasem Zuber uspokoi Piotra, że śledztwo w sprawie Agaty szybko zostanie zamknięte z powodu jej choroby psychicznej...

Ekshumacja

Ostatnie słowa Agaty, jakie wypowiedziała przed śmiercią, zasieją we wszystkich ziarno niepewności. Jedynym wyjściem, żeby sprawdzić, czy Igor żyje, będzie ekshumacja zwłok.

Jeśli trumna z ciałem okaże się pusta, będzie to znaczyło, że Agata miała rację. W końcu udaje się załatwić wszystkie formalności i w 1905. odcinku rozpocznie się cała procedura. Wszyscy w napięciu będą oczekiwali jej wyników.

Trumna nie okaże się jednak pusta, a w środku będzie znajdowała się obrączka ślubna Igora. W chwili, gdy Sabina utwierdzi się w przekonaniu, że jej podejrzenia były bezpodstawne, odbierze tajemniczy telefon.

mr

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje