Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10996
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Sabina i Radek zostaną parą?

​Natan (Krzysztof Kwiatkowski) coraz gorzej będzie znosił fakt, że Radek (Mateusz Banasiuk) chwilowo mieszka u niego i Sabiny (Ula Dębska). Dlaczego? Chciałby spędzić trochę czasu z ukochaną, a "dziki" lokator zacznie mu to skutecznie uniemożliwiać.


Reklama

Zgrzyty w związku


W międzyczasie Sabina i Radek odbędą kilka szczerych rozmów. Ona - niedawno przeszła piekło związane z pobytem w więzieniu oraz intrygami męża-psychopaty.

On - wciąż nie może dojść do siebie po ostatnich zatargach z Karolem (Karol Strasburger), policją i dramatyczną chorobą Jowity (Joanna Opozda) oraz jej nieoczekiwanym zniknięciem.

Ten wspólnie spędzony czas uświadomi im, jak wiele mają ze sobą wspólnego i... jak dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Nie umknie to uwadze Natana, który wciąż będzie szukał sposobu na spędzenie wieczoru tylko z Sabiną.

W tym celu postanowi podjąć stanowcze kroki, by pozbyć się Karola i Radka z mieszkania. Jednak na drodze do zrealizowania celu stanie mu Andrzej ze swoimi ochroniarzami.

Romans?


W 2197. odcinku Sabina zacznie całkowicie ignorować starania i adoracje Natana. Napięcie między nimi będzie coraz silniejsze. Zacznie dochodzić do sprzeczek. Oboje zaczną się od siebie oddalać. W tej sytuacji dziewczyna jeszcze mocniej zwróci się w stronę Radka. W jego towarzystwie poczuje się rozumiana i akceptowana.

Co więcej, chłopak, który już nie raz udowodnił, że ma fantazję, będzie jej dostarczał duże dawki adrenaliny i silnych wrażeń. Co to oznacza? Okaże się za jakiś czas. Tak samo jak to, czy ich relacja przerodzi się w związek. Są na to duże szanse...

mr

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje