Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14392
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Olka spotyka się z nieznajomym biznesmenem. To był błąd

Serial “Pierwsza miłość” nieustannie od 2004 roku podbija serca telewidzów. Mimo 20 lat emisji jej najnowsze epizody nie przestają zachwycać i trzymają w napięciu do samego końca. Co wydarzy się w kolejnych epizodach produkcji? Przedstawiamy streszczenie odcinków 3804 i 3805 “Pierwszej miłości”.

"Pierwsza miłość" opowiada historię Marysi, która będąc młodą dziewczyną, wyjechała do wielkiego miasta, aby podążać za swoimi marzeniami. Po latach udało się jej zostać cenioną lekarką. U swojego boku ma córkę Julkę, wierne przyjaciółki i narzeczonego, który przysparza jej niemało problemów. Codziennym perypetiom bohaterów niejednokrotnie towarzyszą dramatyczne wydarzenia.

“Pierwsza miłość” odc. 3804. Streszczenie: Olka udaje się na spotkanie z tajemniczym mężczyzną

Mąż Melki nie wydaje się wiarygodny. Piotrek zaczyna podejrzewać, że mężczyzna jest nieuczciwy i postanawia dokładniej mu się przyjrzeć. Marysia nie zgadza się z osądami Piotrka. Chłopak wciąga w swój plan Krystiana i prosi go o pomoc.

Reklama

Olka na aplikacji randkowej poznaje bogatego biznesmena. Dziewczyna od razu planuje spotkanie z nowo poznanym mężczyzną. Jej przyjaciele są przeciwni i chcą, aby była ostrożna. Olka jednak ich nie słucha i udaje się na randkę. Spotkanie okazuje się ogromnym rozczarowaniem.

Lusia jest zrozpaczona po śmierci mamy. Dochodzi dodatkowy problem, gdyż przez osierocenie będzie musiała trafić do ośrodka opieki społecznej. Lucynka chce zrobić wszystko, aby móc zaadoptować dziewczynkę.

“Pierwsza miłość” odc. 3805. Streszczenie: Spotkania Julki i Nikodema wychodzą na jaw

Melka stara się przekonać Piotrka do swojego męża. Oznajmia mu, że nie musi się o nią martwić. Chłopak nie wierzy jej i brnie we wcześniej przygotowany plan, ryzykując narażenie się przełożonym. W tym czasie Remigiusz szykuje dla swojej żony dużą niespodziankę.

Sekretne spotkania Julki i Nikodema wychodzą na jaw. O wszystkim dowiaduje się Marysia. Matka chce porozmawiać z influencerem, który zbliża się do dziewczyny. Nastolatka jest natomiast przeciwna.

Kacper zaczyna się czuć coraz lepiej. Basia odradza mu powrót do kliniki. Narzeczony Marysi boi się, że pielęgniarka chce go pozbawić wspomnień, które czekają na niego w miejscu pracy. Tymczasem Arek z Jerzym postanawiają zbadać sprawę tajemniczego zaginięcia sprzed lat. Niedługo po tym to Jerzy znika bez śladu.

“Pierwsza miłość” odc. 3804 i 3805. Kiedy i gdzie oglądać?

"Pierwsza miłość" można oglądać na antenie Polsatu. Epizody wyświetlane są codziennie od poniedziałku do piątku o stałej godzinie 18:00. Każdy z nich trwa 33 minuty. Odcinek 3804 i 3805 "Pierwszej miłości" obejrzymy konkretnie:

  • odcinek 3804 - czwartek 25 kwietnia o godzinie 18:00 na Polsacie;
  • odcinek 3805 - piątek 26 kwietnia o godzinie 18:00 na Polsacie.

Poprzednie odcinki serialu można obejrzeć na platformie Polsat Go. Po więcej informacji i newsów dotyczących seriali i kulis ich powstawania zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | streszczenie odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy