Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13157
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Odcinek 3427. Emilka zatrzymana przez policję

W 3427. odcinku serialu „Pierwsza miłość” czeka na widzów dużo radości, ale również i zaskoczenia. Biały sprawdza się w pracy. Miłka szykuje się na premierę filmu. Zabiera ze sobą na przymiarkę stroju Magdę i Lucynkę. Co jeszcze wydarzy się w 3427. odcinku "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość": Odcinek 3427. Emilia złapana przez policję

W kierunku Wadlewa zmierza samochodem Emilka. Po drodze zostaje zatrzymana przez patrol policji. Miała być to zwykła, rutynowa kontrola. Niestety, okazuje się, że jej efekt staje się mało pomyślny dla córki Śmiałka. Mężczyzna chce za wszelką cenę pomóc córce. Czy Śmiałkowi uda się wyciągnąć Emilkę z zaistniałych problemów?

"Pierwsza miłość": Odcinek 3427. Co jeszcze czeka nas w kolejnym odcinku?

W 3427. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sebastian chwali pracę Białego. Zaprasza go na imprezę, na której chciałby ujrzeć również Julitę.

Reklama

Kinga przeprowadza wywiad z Magdą w telewizji. Tematem rozmowy jest nadchodząca premiera filmu "#KochamŻycie". Premiera staje się najważniejszym tematem w mediach.

Pani Gabrysia wyczytała z horoskopu, że czeka na nią ogromna niespodzianka. Fabian nie wierzy w horoskopy, ale chce jak najlepiej dla przyjaciółki. Na jaki pomysł wpadnie mężczyzna?

Miłka zabiera Magdę i Lucynkę na przymiarkę stroju. To w nim kobieta wystąpi na premierze filmu. Miłka jest ważną osobą na tym wydarzeniu, gdyż tytuł opiera się na jej książce.

"Pierwsza miłość": Odcinek 3427. Kiedy i gdzie oglądać?

3427. odcinek serialu "Pierwsza miłość" emitowany będzie na antenie Polsatu. Jego premiera nastąpi w poniedziałek, 16 maja o godzinie 18:00. Ponowna emisja będzie miała miejsce 17 maja (wtorek) o 9:00 na TV 4. "Pierwsza miłość" dostępna jest również na platformie Polsat Go.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Profilu Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Koniec "M jak Miłość" w TVP. Jaki los czeka polskie seriale?

Piotr Kraśko prowadził auto bez uprawnień. Usłyszał zarzut

Rzuciły aktorstwo będąc u szczytu sławy. Co robią teraz?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy