Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec "M jak miłość" w TVP. Jaki los czeka polskie seriale?

Wakacje to moment rozstania z polskimi serialami, a wszystko przez przerwy w emisji; wkrótce taki los spotka m.in.: „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” czy „Na sygnale”. Czy tytuły powrócą do TV po wakacyjnej przerwie? Wiele wskazuje na to, że tak! Jak podaje portal Wirtualne Media, widzowie nie powinni mieć powodów do obaw, ponieważ seriale te nie są zagrożone.

Polskie seriale znikają z anteny TVP!

Polskie telenowele to już stałe punkty w programie telewizyjnym. Rodzime produkcje jak magnes przyciągają coraz to nowych widzów, którzy za pośrednictwem ekranu przenikają do "innego świata". Nic więc dziwnego, że nowe odcinki cieszą się sporym zainteresowaniem, a scenarzyści dbają o to, by nie brakowało emocji!

Do kiedy widzowie mogą oglądać nowe odcinki polskich seriali? Jaki los czeka "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia" po wakacjach? W sieci zaczęły się pojawiać pierwsze informacje na temat nowych sezonów - sprawdźcie, co już wiadomo!

Reklama

"M jak miłość", "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe": Do kiedy emisja nowych odcinków?

Z informacji opublikowanych przez wspomniany portal wynika, iż trwają już prace nad nowymi odcinkami, które widzowie zobaczą w sezonie 2022/2023. Kiedy i gdzie będzie można je oglądać? Wiele wskazuje na to, że pora emisji poszczególnych produkcji pozostanie niezmienna:

Niewykluczone, że lekkie zmiany dotkną serial: "Na sygnale", który do tej pory był emitowany w czwartki i piątki wieczorem.

Zanim to jednak nastąpi, widzowie muszą przygotować się na wspomnianą już przerwę w emisji.

Kiedy przerwa w emisji seriali?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy