Reklama

"Pierwsza miłość": Odcinek 3265. Za wzorową służbę i odwagę

W odcinku 3265. serialu "Pierwsza miłość" Bogdan i Piotrek wciąż będą ze sobą rywalizowali. Niespodzianką dla nich będzie wiadomość, że obaj mają zostać uhonorowani przez samego komendanta wojewódzkiego! W odcinku 3265. Dorota zostanie poproszona o bardzo nietypową przysługę. Czy sobie poradzi?

"Pierwsza miłość": Odcinek 3265. Bogdan wciąż rywalizuje z Piotrkiem

W odcinku 3265. serialu "Pierwsza miłość" Bogdan ma żal do Piotrka za to, że mu utrudnił dochodzenie w sprawie kradzieży zabytkowego krucyfiksu. Między policjantami trwa rywalizacja. Ku zaskoczeniu wszystkich, obaj zasłużyli na wyróżnienie od samego komendanta wojewódzkiego i mają zostać osobiście przez niego uhonorowani. Chłopak obawia się, że zostanie rozpoznany.

"Pierwsza miłość": Odcinek 3265. Marzena i Franciszek szykują się do ślubu

Marzena i Franciszek szykują się do ślubu. Jadą w tym celu na Podhale, gdzie mieszka rodzina pana młodego. Ona prosi Dorotę o nietypową przysługę. 

Wójt oficjalnie rozpoczyna budowę wietnamskiej fabryki w Nowosiółkach, ale zaraz po przecięciu wstęgi, musi wstrzymać prace. Teren budowy kryje w sobie... prehistoryczne okazy.

Reklama

"Pierwsza miłość": Odcinek 3265. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3265. serialu "Pierwsza miłość" można obejrzeć dziś (21.09) o godzinie 18:00 w Polsacie! Nowe odcinki programu obejrzysz też w Polsat Box Go, kiedy tylko chcesz: "Pierwsza miłość" - odcinek 3265

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "Pierwsza miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje