Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Odc. 3436, 3437. Marta odwołuje spotkanie z psychopatą Mateuszem

"Pierwsza miłość" już niedługo świętować będzie pełnoletność. Mimo to historia bohaterów nie zwalnia tempa. Widzimy wsparcie wśród mieszkańców Wadlewa, pochwały Białego, miłosne rozterki Julity czy zemstę Michała. Wśród bohaterów dzieje się mimo wszystko dużo, dużo więcej. Co czeka nas w odcinku 3436. i 3437. "Pierwszej miłości"? Sprawdźmy ciąg dalszy historii bohaterów!

"Pierwsza miłość" opowiada o przygodach Marysi, Kingi i ich bliskich. Akcja toczy się w Wadlewie oraz Wrocławiu. W ostatnich odcinkach mieszkańcy Wadlewa motywują się do finansowego wsparcia Celiny. Michał chce zemścić się na Grażynie za wycofanie zaproszenia na otwarcie kliniki. W tym samym czasie Marysia przyznaje w telewizji, że konieczne jest wybudowanie nowego oddziału placówki. Czy Michał zrobi coś w tym kierunku? 

Co czeka nas w 3436. oraz 3437. odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

Reklama

"Pierwsza miłość": odcinek 3436., 3437. Co czeka nas w kolejnych odcinkach serialu?

Grzegorzowi udaje się odnaleźć Wowę. Widzi przerażenie w jego oczach i stara się zrozumieć zaistniałą sytuację. Chce mu pomóc, lecz kierownik budowy zaczyna mu w tym przeszkadzać. Finalnie mężczyzna nie wraca do domu o ustalonej z Laurą porze. Ma wyłączony telefon.

Emilka spotyka się z matką Maszy. Chciałaby omówić z nią kwestię toksycznej relacji, w której kobieta się znajduje. Wszystko przez jej zachowanie względem córki w więzieniu. Masza liczyła na wizytę swojej matki, lecz ta przekazała jej dołujące wieści. Świadkiem zdarzenia była koleżanka z celi - Ewelina. To właśnie ona poprosiła Bartka o przyprowadzenie na widzenie Emilki.  

Mateusz stara się dbać o przeziębioną Martę. Kobieta otrzymuje od niego prezent, który sam przygotował. Umawia się z nią na spotkanie, lecz ta w ostatniej chwili je odwołuje. Mateuszowi nie podoba się taka postawa, ale stara się ukryć swoje emocje.

Mieszkańcy Wadlewa chcą pomóc Celinie, lecz boją się o to, że kobieta poczuje się niezręcznie. Dlatego też rozmowę z nią zaczyna Roman. Chce poruszyć z nią sytuację problemów finansowych. W trakcie rozmowy Celina zaczyna odczuwać pewną więź z mężczyzną. Dobrze czuje się w jego towarzystwie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3436., 3437. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Pierwsza miłość" emitowany jest przez pięć dni w tygodniu. 3436 odcinek pojawi się w piątek, 27 maja, a kolejny w poniedziałek, 30 maja. Dostępne będą o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórki obejrzymy natomiast w poniedziałek oraz wtorek (30, 31 maja) o godzinie 9:00 na antenie TV 4. Jeśli pominęliśmy jakiś odcinek, możemy nadrobić go na platformie Polsat Go.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Gwiazdy "Na Wspólnej" wcale nie takie grzeczne. Dawniej ich role wzbudzały kontrowersje!

Natalia Oreiro: Zbuntowany anioł ma 45 lat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL