Reklama

"Pierwsza miłość": Misiek Koterski o uzależnieniu

Michał Koterski, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, gościł w ostatnim odcinku „Top Model”. Oprócz pomocy kandydatom przy nagrywaniu reklamy artysta zdobył się na szczerą rozmowę z uczestnikiem, Łukaszem Wasielewskim. Łączy ich to, że obaj w przeszłości walczyli z uzależnieniem od narkotyków.

Michał Koterski w szczerej rozmowie z uczestnikiem

Koterski postanowił porozmawiać z kandydatem do tytułu "Top Model" po tym, gdy dotarł do informacji o jego walce z nałogiem, która niedawno się zakończyła. Aktor, który długo zmagał się z uzależnieniem, był zaskoczony, że Łukasz w tak młodym wieku poradził sobie z problemami.

Michał Koterski miał bardzo przykre doświadczenia z osobami, które spotkał w ośrodkach zwalczania uzależnień. Artysta wyznał, że wiele osób, które spotkał w tych placówkach, dziś nie żyje lub dalej zmaga się z nałogiem.

Łukasz Wasielewski odpowiedział aktorowi, że walka z uzależnieniem wymaga całkowitego poświęcenia i dania z siebie wszystkiego, co możliwe.

Top Model 10". Łukasz Wasielewski walczył z nałogiem

Reklama

21-letni Łukasz Wasielewski pochodzi z Helu. Kandydat do tytułu najlepsze modela przyjechał na odwyk do Łodzi, w której pozostał na stałe. Od 4 lat jest trzeźwy i tym samym szczęśliwy, że przeciwstawił się największym trudnościom w swoim życiu.

Michał Koterski zdradził, że przy walce z nałogiem także postawił wszystko na jedną kartę. Artysta od 7 lat żyje w trzeźwości i uważa, że to najlepszy czas w jego życiu.

Łukasz Wasielewski przyznał, że żałuje okresu, w którym był uzależniony. Jest też świadomy, że z niektórymi konsekwencjami nałogu będzie musiał się zmagać już zawsze.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

"Squid Game": Gracz nie może poradzić sobie ze sławą

Joanna Koroniewska ujawnia swoje kompleksy!

"M jak miłość": Radosna nowina u Basi!

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje