Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11013
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Michał Koterski zaręczył się z piękną modelką

Michał Koterski, czyli Henryk "Kaśka" Staniewski z "Pierwszej miłości", spotkał wreszcie dziewczynę, u boku której chce przejść przez życie. Aktor kilka dni temu oświadczył się pięknej modelce Marceli Leszczak i... usłyszał upragnione "tak"!

Michał Koterski nie miał dotąd szczęścia w miłości. Tłumaczył, że to on nie jest jeszcze gotowy na poważne uczucia i na poważny związek.

Reklama

- Nikogo na siłę nie szukam. Miłość to przede wszystkim odpowiedzialność za drugiego człowieka. Żeby pokochać kogoś, trzeba najpierw pokochać siebie, a ja się tego dopiero uczę - wyznał w szczerym wywiadzie.

- Wierzę, że jak będę gotów, to przyjdzie w moim życiu czas na prawdziwą, a zarazem dojrzałą miłość, o której zresztą od dawna marzę - powiedział.

Na szczęście, zła passa w uczuciowym życiu odtwórcy roli "Kaśki" w "Pierwszej miłości" to już przeszłość - aktor od kilku miesięcy jest do szaleństwa zakochany i właśnie oświadczył się swej wybrance. Znana z serialu "Miłość na bogato" Marcela Leszczak, którą fani programu "Top Model" z pewnością pamiętają z 3. edycji show, przyjęła pierścionek, o czym Michał poinformował swych znajomych zmieniając swój status na Facebooku na "zaręczony".

Michał Koterski i Marcela Leszczak nie kryją, że od pewnego czasu razem snują plany na przyszłość. Oboje chętnie publikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia.

- Życie jest piękne! - napisał Michał pod jednym ze swych zdjęć z ukochaną.

37-letni aktor przyznał niedawno, że chciałby już zostać ojcem. Twierdzi, że dojrzał do tego, żeby mieć własną rodzinę...

- W moim życiu wszystko przychodzi późno, ale jak przychodzi, to z wielkim rozmachem - żartuje.

Michał uważa, że w związku najważniejsze jest pokrewieństwo dusz.

- Spotykasz się z kimś i natychmiast masz poczucie, że znacie się od dawna. Dopiero potem, podczas życia razem, dowiadujesz się, czy możesz na tę drugą osobę liczyć, czy zawsze będzie stała za tobą murem - powiedział kilka lat temu.

Wszystko wskazuje na to, że Michał Koterski znalazł już swoją pokrewną duszę... Podobno on i Marcela Leszczak planują stanąć na ślubnym kobiercu przed wakacjami.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje