Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14274
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Losy Seweryna coraz bardziej niepewne. Pojawi się jednak światełko w tunelu!

"Pierwsza miłość" to polski serial, który oglądamy już prawie 20 lat. Jego bohaterowie wciąż mierzą się z przeciwnościami losu. Najbliższe odcinki skupią się na walce Seweryna o oczyszczenie z niesprawiedliwych, jednak bardzo poważnych zarzutów. Swój dramat przeżyje też Celina, którą za swój cel obierze szajka oszustów. Co jeszcze wydarzy się w 3763 i 3764 odc. serialu "Pierwsza miłość"? Dla tych, którzy nie mogą się doczekać kolejnych epizodów, przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

"Pierwsza miłość" - o czym jest serial?

"Pierwsza miłość" to polski serial, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 4 listopada 2004 roku. Od tamtej pory widzowie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Przez ostatnich 19 lat w fabule serialu wiele się wydarzyło - postaci dojrzały, zmieniały partnerów, rodziły się i dorastały dzieci. Jednak serial wciąż ma rzesze wiernych fanów.  

Serial "Pierwsza miłość" przedstawia miłosną historię Marysi i Pawła. Zakochani muszą mierzyć się z różnymi przeciwnościami losu. Akcja rozgrywa się we Wrocławiu i w Wadlewie. Dotyczy losów Marysi, jej rodziny i przyjaciół, a także wrogów. W serialu obok codziennych perypetii bohaterów pojawiają się dramatyczne wydarzenia, z którymi ci muszą się borykać. Co wydarzy się w odc. 3763 i 3764 "Pierwszej miłości"?  

Reklama

Pierwsza miłość, odc. 3763. Celina na celowniku oszustów

W 3763. odcinku serialu "Pierwsza miłość" we wsi Wadlewo ponownie rozegrają się dramatyczne sceny. Seweryn stara się obronić przed oskarżeniem o rzekome zabójstwo Kazana, tymczasem Celina staje się celem złodziei. Oszuści postanowią wykorzystać podstęp, który  powszechnie znany jest jako metoda "na wnuczka". 

Szwindel polega na tym, że ktoś kontaktuje się z starszą osobą, udając krewnego, często właśnie wnuczka lub wnuczka, i prosi o pilną pomoc finansową, udając, że znalazł się w beznadziejnej, kryzysowej sytuacji. Wielu seniorów, w emocjach daje wiarę wołaniu o pomoc, podejmuje działanie i przekazuje gotówkę lub dokonuje przelewu na konto rzekomo należące do bliskiej osoby. Niestety, później okazuje się, że dzwoniący nie był nikim bliskim, a cała sytuacja to wredne oszustwo, które żeruje na dobroci i naiwności starszych osób. 

Choć finalnie Celina ocali swój majątek, to w miarę rozwoju akcji wyjdzie na jaw, że w Wadlewie złodzieje nie ograniczyli się tylko do jednej ofiary. 

Pierwsza miłość, odc. 3764. Czy Andrzejek ujawni prawdę o "śmierci" Kazana?

Jeszcze w poprzednim odcinku na sali sądowej pojawi się Andrzejek, który zezna, że jego biologiczny ojciec nadal żyje – sąd nie da jednak wiary jego zeznaniom. Osadzony w areszcie Seweryn padnie ofiarą napaści ze strony współwięźnia, co paradoksalnie okaże się dla niego "szczęśliwym" zbiegiem okoliczności – w trakcie transportu do szpitala na własne oczy ujrzy on rzekomo martwego Kazana.

Andrzej – jedyna osoba we wsi, która orientuje się w niecnych zamiarach Kazana – zaczyna rozumieć, że niewinny Seweryn naprawdę może trafić na długie lata za kratki. W 3764. odcinku serialu zobaczymy dalsze etapy prowadzonego śledztwa, na miejsce rzekomej zbrodni nad rzeką uda się także sam Andrzejek. Czy przyczyni się on do ujawnienia prawdziwego przebiegu zdarzeń i pomoże w rozwikłaniu pogmatwanej sprawy? Choć nie wszystko stanie się oczywiste, to jednak szanse na uwolnienie niesłusznie oskarżonego Seweryna znacząco wzrosną.

"Pierwsza miłość" - kiedy i gdzie oglądać serial?

"Pierwszą miłość" można oglądać na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Każdy epizod trwa 33 minuty.  Oto dni emisji streszczonych powyżej odcinków:  

  • "Pierwsza miłość", odc. 3763 - wtorek, 27 lutego 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3764 - środa, 28 lutego 2024. 

Powtórki serialu są emitowane w TV4 od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00. Zaległe epizody można nadrobić na platformie Polsat Go.  

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy