Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13708
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Kamilla Baar nową gwiazdą serialu

Popularna aktorka dołączyła do obsady hitowej produkcji. Kogo gra? Kamilla Baar pojawia się jako Sandra, która jest ambitną, pewną siebie i swoich talentów kobietą. Na których ze znanych i lubianych bohaterów będzie miała wpływ? Jakie historie wydarzą się z jej udziałem? Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” jesienią w Telewizji POLSAT.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2021: Kim jest Sandra?

Sandra przez piętnaście lat zdobywała doświadczenie w branży i dobrze zna swoją wartość na rynku nieruchomości. Klienci są zachwyceni jej projektami aranżacji wnętrz, a jej kontakty zawodowe sięgają aż na Półwysep Arabski. Nic więc dziwnego, że znajduje zatrudnienie na prestiżowym stanowisku design directora u Karola Wekslera (Karol Strasburger), który jest pod wrażeniem jej zdolności i zaangażowania.

Prywatnie jest singielką i nie przepada za dziećmi. Całą energię poświęca projektom i chętnie zostaje w pracy po godzinach. Stara się zyskać sympatię współpracowników, czy jednak na pewno jej intencje są szczere, a działania uczciwe? Kim jest tajemnicza postać, z którą się kontaktuje?

Reklama

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2021: Dlaczego Sandra wybrała pracę w firmie Karola Wekslera?

Kalina (Magdalena Wieczorek) postanawia się rozwijać i kończy kurs projektowania wnętrz. Proponuje Karolowi (Karol Strasburger), żeby w firmie stworzyć dział zajmujący się sprzedażą apartamentów wykończonych pod klucz. Karol czuje, że nie ma wystarczającego zaufania do Kaliny i zleca Arturowi (Łukasz Płoszajski) zatrudnienie design directora.

Kamilla Baar dołączyła do obsady serialu, w którym w jedną z głównych ról wciela się jej były partner Wojciech Błach, z którym ma syna Brunona.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2021: Kiedy premiera nowego sezonu?

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" jesienią w Telewizji POLSAT.

Zobacz więcej:

"Pierwsza miłość": Klara Williams dołącza do obsady!

Klaudia Halejcio pokazała dom!

Niesamowita metamorfoza Ewy Skibińskiej!

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: jesienna ramówka Polsat 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy