Reklama

Ewa Skibińska: Co za metamorfoza! Niewiarygodne, jak teraz wygląda!

Ewa Skibińska znana głównie z seriali „Pierwsza miłość” i „Barwy szczęścia” zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem. Pochwaliła się na Instagramie wakacyjnym wizerunkiem, pozując do zdjęć w basenie. Aktorka jest nie do poznania!

Powrót Ewy Skibińskiej do serialu

Ewa Skibińska popularność zdobyła w 1999r. Przez trzy lata grała Elżbietę Walicką, żonę Bruna z "Na dobre i na złe". Widzowie szybko pokochali sympatyczną aktorkę. Chociaż od jej odejścia z serialu minęło już wiele lat, to fani nadal wspominają jej wątek. Po odejściu z popularnej produkcji nie zniknęła z ekranów.

W ubiegłym roku Ewa Skibińska wróciła na plan serialu "Pierwsza miłość" po 10 latach przerwy. Aktorka przez lata grała w serialu Teresę, a potem nagle niespodziewanie odeszła.

- Pięć lat grałam w jednym serialu. Myślę, że to bardzo długo. W końcu musiało przyjść zmęczenie -mówiła wtedy w jednym z wywiadów.

Reklama

Teraz o artystce znów zrobiło się głośno. Piękna aktorka w polskim show-biznesie obecna jest już od dawna, wiele razy uchodziła za skandalistkę. Tym razem zaskoczyła fanów niesamowitą metamorfozą - od jej zdjęć nie można oderwać wzroku.

Zobacz też: Ewa Skibińska pozuje z nagim biustem!

Ewa Skibińska aktywnie udziela się w sieci

Ewa Skibińska, którą widzowie znają z seriali "Pierwsza miłość", "Barwy szczęścia", "Ślepnąc od świateł" czy z filmu "Matka Teresa od kotów", jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Dotychczas udało się zgromadzić tam przeszło 10 tysięcy obserwujących, z którymi regularnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. 58-latce zdarza się publikować w sieci prowokacyjne wpisy czy zdjęcia. Gwiazda "Pierwszej miłości" nie wstydzi się swojego ciała i często pokazuje się fanom w negliżu. Jej followersi za każdym razem przyjmują podobne publikacje bardzo entuzjastycznie.

58-letnia Ewa Skibińska zachwyca w bikini

Ewa Skibińska w wakacje korzysta ze sprzyjającej pogody. Aktorka niedawno postanowiła podzielić się z internautami nagraniem, na którym w bikini wyleguje się na dmuchanym materacu w basenie. Niedługo później na jej instagramowym profilu pojawiło się również wykonane w tym samym miejscu zdjęcie.

Tym, co przykuło uwagę obserwatorów, była figura gwiazdy. Patrząc na nią trudno uwierzyć w to, że aktorka ma już 58 lat. Choć czas mija, ona niezmiennie wygląda znakomicie. Z pewnością nie bez znaczenia są tutaj dobre geny, jednak Ewa Skibińska doskonałą sylwetkę zawdzięcza nie tylko im. Smukłe ciało z imponująco zarysowanymi mięśniami brzucha to przede wszystkim efekt ciężkich treningów pod okiem trenera personalnego.

Zobacz też: Ewa Skibińska zachwyca formą! 58-letnia aktorka pochwaliła się zdjęciami z treningu

Zobacz też: Dominika Gwit jest nie do poznania! Aktorka pochwaliła się zdumiewająca przemianą. "Petarda"

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje