Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 12235
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ewa Skibińska pozuje z nagim biustem!

Ewa Skibińska nie wstydzi się nagości. Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" po raz kolejny publikuje w sieci rozbierane zdjęcie. A fani pieją z zachwytu. "Królowa jest tylko jedna" - komentują.

Ewa Skibińska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Ma na swoim koncie wiele ról w najpopularniejszych serialach, jak "Pierwsza miłość, "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia". Ostatnio mogliśmy oglądać ją również w wyprodukowanym dla Netflixa "W głębi lasu". Jej występ w serialu był szeroko komentowany, jednak nie za sprawą gry aktorskiej Skibińskiej, a odmienionego wyglądu gwiazdy.

Ewa Skibińska prowadzi też własny profil na Instagramie, a od pewnego czasu publikowane przez nią posty wzbudzają niemałe emocje. Aktorka bowiem nie wstydzi się nagości i zdarza jej się dzielić z fanami zdjęciami, do których pozuje w negliżu. Ostatnio zrobiła to po raz kolejny.

Reklama

Odtwórczyni roli Teresy Żukowskiej z "Pierwszej miłości" znów rozebrała się przed aparatem. 58-letnia aktorka podzieliła się ze swoimi 9 tysiącami obserwatorów na Instagramie selfie, które zrobiła sobie w zaciszu własnej łazienki. Zapozowała z nagim biustem, zasłaniając go jedynie przedramieniem. Fani zareagowali na aktywność aktorki bardzo pozytywnie.

 - ocenili internauci.


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje