Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Jowita w ciąży!

Jowita za plecami Radka wchodzi w układ z byłym kochankiem. Przysłuchuje się temu Samuel


Reklama

Ted, który ciągle poszukuje Jowity, dociera do mieszkania Króli. Zastaje tam Aśkę i próbuje od niej wyciągnąć jakieś informacje.

Niebawem o tej sytuacji dowiaduje się Błażej i postanawia ostrzec przyjaciół. Nie przewiduje jednak, że właściciel kasyna ruszy jego śladem i wkrótce dotrze do miejsca, w którym ukrywają się Kaczmarek i Zieliński.

Chwilę wcześniej Jowita odkrywa, że jest w ciąży i informuje o tym Radka. W czasie rozmowy z Chinaskim, dziewczyna w tajemnicy przed ukochanym, wchodzi w niebezpieczny układ z biznesmenem. Chłopak, który jest przekonany, że jest ojcem dziecka Kaczmarek, zaczyna się martwić, czy zdoła zapewnić odpowiednią opiekę matce i potomkowi. A właściciel kasyna załatwia Jowicie konsultacje u specjalistów.

Ostatecznie Radek ląduje w areszcie. Natomiast Ted, chcąc oczyścić Jowitę z zarzutów, namawia Wereszkę, aby zgłosił się na policję i wziął na siebie całą winę.

Ku wielkiemu zaskoczeniu, Zieliński zostaje wkrótce zwolniony. Oczywiście bardzo cieszy go ten fakt, ale za wszelką cenę próbuje się dowiedzieć, dlaczego tak się stało.

Prawdę wyjawia mu Samuel, który równocześnie proponuje chłopakowi współpracę. Prawnik Chinaskiego zdradza Radkowi, że Jowita zawarła układ z Tedem. Aby się przekonać, że to prawda, chłopak postanawia śledzić ukochaną. Tymczasem biznesmen zaczyna podejrzewać, że jego prawnik coś knuje...

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje