Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10894
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Grażyna Wolszczak ogląda seriale

Grażyna Wolszczak, czyli Grażyna Weksler z "Pierwszej miłości", przyznała kiedyś, że nigdy nie udało się jej obejrzeć żadnego serialu... w całości. Ostatnio jednak postanowiła nadrobić zaległości i nieoczekiwanie została wielką fanką seriali, które - jak mówi - ogląda od deski do deski!


Dla Grażyny Wolszczak siedzenie przed telewizorem było jeszcze do niedawna jedynie stratą czasu. Co prawda czasami dawała się namówić do obejrzenia jednego odcinka jakiegoś serialu, ale nie wystarczało jej cierpliwości, by śledzić losy jego bohaterów co tydzień, czekać na to, co wydarzy się w kolejnych epizodach.

Reklama

Tak naprawdę podobał się jej tylko serial "Ally McBeal", ale to nie znaczy, że rzucała wszystko, kiedy nadchodziła godzina jego emisji, byle tylko przekonać się, co słychać u sympatycznej prawniczki z Bostonu.

Dopiero niedawno Grażyna Wolszczak przekonała się, że oglądanie seriali może być ogromną przyjemnością i świetnym sposobem na miłe spędzenie czasu w towarzystwie najbliższych.

Aktorka twierdzi, że razem ze swoim partnerem - scenarzystą Cezarym Harasimowiczem - potrafi przez kilka godzin leżeć na kanapie i oglądać amerykańskie seriale, które uważa za doskonałe pod każdym względem. "Homeland", "Good Wife" i "House of Cards" podobają się jej najbardziej, ale lubi też typowo "babskie" produkcje w stylu "Gotowych na wszystko".

- Wkręciliśmy się w oglądanie amerykańskich seriali! Godzinami oglądamy całe sezony i sprawia nam to naprawdę wielką przyjemność - mówi aktorka.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje