Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14274
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Finał sprawy Seweryna. Czy prawda o Kazanie wyjdzie na jaw?

"Pierwsza miłość" to polski serial, który oglądamy już prawie 20 lat. Jego bohaterowie wciąż mierzą się z przeciwnościami losu. W najbliższych dniach na ekranach zobaczymy rozwiązanie dramatycznej sytuacji Seweryna. Nie umilkną jeszcze echa tej sprawy, a Wadlewem wstrząsną już kolejne, nieprzewidziane wydarzenia. Co jeszcze wydarzy się w 3765. i 3766. odc. serialu "Pierwsza miłość"? Dla tych, którzy nie mogą się doczekać kolejnych epizodów, przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

"Pierwsza miłość" – kultowy serial Polsatu. O czym opowiada?

"Pierwsza miłość" to polski serial, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 4 listopada 2004 roku. Od tamtej pory widzowie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Przez ostatnich 19 lat w fabule serialu wiele się wydarzyło - postaci dojrzały, zmieniały partnerów, rodziły się i dorastały dzieci. Jednak serial wciąż ma rzesze wiernych fanów.  

Serial "Pierwsza miłość" przedstawia miłosną historię Marysi i Pawła. Zakochani muszą mierzyć się z różnymi przeciwnościami losu. Akcja rozgrywa się we Wrocławiu i w Wadlewie. Dotyczy losów Marysi, jej rodziny i przyjaciół, a także wrogów. W serialu obok codziennych perypetii bohaterów pojawiają się dramatyczne wydarzenia, z którymi ci muszą się borykać. Co wydarzy się w odc. 3765 i 3766 "Pierwszej miłości"?  

Reklama

Pierwsza miłość, odc. 3765. Ważą się losy Seweryna. Czy sąd oczyści go z zarzutów?

W 3765. odcinku serialu przed sądem odbędzie się rozprawa, która zaważy na losach Seweryna. Oskarżony o zabójstwo Kazana mężczyzna zaczyna odchodzić od zmysłów – sam nie wie już co myśleć o całej sprawie, szczególnie po tym, jak "zobaczył ducha" podczas transportu z aresztu do szpitala. Tuż przed zapadnięciem wyroku do akcji wkroczy jednak Andrzejek, który ujawni nowe fakty, a jego słowa w końcu trafią do sądu. Czy to uratuje Seweryna przed długą odsiadką?

W międzyczasie Anka i Biały będą podążali tropami dawnego ochroniarza Sebastiana, którego chcą oddać w ręce policji. To jednak zadanie niełatwe, za to bardzo niebezpieczne. Oprócz tego na ekranie ujrzymy dalsze starania Halinki, która robi wszystko żeby znaleźć drugą połówkę dla swojego pasierba. Lucynka postara się pomóc Maurycemu w uwolnieniu od męczącej macochy.

Pierwsza miłość, odc. 3766.

Samodzielna obława na ochroniarza Sebastiana nie kończy się dobrze – Biały zostaje schwytany. Od nieświadomej niczego Anki dzielą go zaledwie metry, jednak ta bawi się świetnie na imprezie, a Biały nie może zrobić nic, aby dać znać o swoim niewesołym położeniu.

Kaśka i Fabian odbierają od Wekslera lekcję rekrutacji nowych pracowników do Barbariana – ta jednak kończy się spektakularną klapą. Fabuła skupi się też na Marysi, która ze zdumieniem odkryje, że jej były mąż przyjaźni się z Borysem - tym samym, który upokorzył i oszukał Grażynę. To jednak dopiero początek, w jeszcze większy szok wprawi ją prawdziwy powód podjęcia tej znajomości przez Michała.

"Pierwsza miłość" - kiedy i gdzie oglądać serial?

"Pierwszą miłość" można oglądać na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Każdy epizod trwa 33 minuty.  Oto dni emisji streszczonych powyżej odcinków:  

  • "Pierwsza miłość", odc. 3765 - czwartek, 29 lutego 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3766 - piątek, 1 marca 2024. 

Powtórki serialu są emitowane w TV4 od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00. Zaległe epizody można nadrobić na platformie Polsat Go.  

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady na wyłączność i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Zobacz też:

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | polskie seriale | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy