Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Edyta Herbuś dołącza do obsady

Serial "Pierwsza miłość" rozgrzewa serca telewizyjnej publiczności już od 13 lat. Mimo upływu czasu, produkcja wciąż jest uwielbiana przez widzów Polsatu - w zeszłym sezonie oglądało ją średnio 1.78 miliona osób! Nie ma się co zatem dziwić, że w nowej serii (która ruszyła pełną parą już 4 września) widzów czekają liczne niespodzianki, które tchną w serial powiew świeżości.

Najważniejszą ze zmian jest dołączenie do obsady Marcina Rogacewicza, Michała Mikołajczaka i jednego z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu, Edyty Herbuś.

Reklama

"Moja bohaterka, Sylwia, jest redaktorką prowadzącą nowo powstałego pisma. To bardzo charakterna i efektywnie działająca dziewczyna. Jest ciekawa i niebanalna, bardzo szybko jednoczy wokół siebie ludzi, ma silny charakter i nie do końca wiadomo, czego się można po niej spodziewać" - mówi Edyta Herbuś.

Nowa bohaterka będzie pojawiać się na ekranie w towarzystwie m.in. Mateusza Banasiuka, Miśka Koterskiego, Joanny Opozdy, Piotra Gawrona-Jedlikowskiego, Jagody Siegień, Artura Gotza czy Pauliny Gałązki.

"Zdecydowanie bliżej mi do sceny i artystycznych zawodów - nigdy nie myślałam, żeby zostać dziennikarką. Ale aktorsko to bardzo ciekawe wyzwanie! Zwłaszcza, że moja bohaterka jest bardzo nieoczywista i myślę, że będzie sporo zwrotów akcji z jej udziałem" - opowiada Edyta Herbuś, której kariera aktorska mocno się ostatnimi czasy rozwija.

Jak tancerka będzie prezentować się w roli Sylwii? Tego dowiemy się już na przełomie września i października. O pierwszych dniach na planie serialowa dziennikarka powiedziała tylko, że były "charyzmatyczne, energetyczne i kolorowe". Czekamy na efekty!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje