Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Dziecko, ślub i… zdrada

Na pewno wielu wielbicieli wrocławskiej sagi zastanawiało się, jak potoczą się dalsze losu Kaliny i Krystiana (Magdalena Wieczorek, Patryk Pniewski).

Przed wakacjami sporo się działo między nimi. Wystarczy przypomnieć, że młody Domański, dzięki pomocy przyjaciół, Piotrka i Hani (Michał Mikołajczak, Joanna Balas), w ostatniej chwili zdołał odwieść Adamczyk od wyjścia za mąż za Witka (Henryk Simon).

Reklama

Chwilę później na jaw wyszło, że ojciec dziewczyny (Zbigniew Dziduch) wręczył Witoldowi sporą sumę, by ten zgodził się dać Kalinie nazwisko i zaopiekować się nieswoim dzieckiem, które miała wkrótce urodzić.  Przygnębiona niedoszła panna młoda uciekła przed wszystkimi.

Ostatecznie jednak wróciła do mieszkania, które kiedyś dzieliła z Krystianem. A tam młodym udało się w końcu dogadać.

Ślub na porodówce

W nowych odcinkach, które zobaczymy już we wrześniu, do Leona dotrze, jak bardzo skrzywdził córkę i spróbuje to naprawić. W końcu uda mu się przekonać Kalinę, by go wysłuchała, a potem... zaczną się przygotowania do ślubu Adamczykówny z Domańskim!

Gdy nadejdzie dzień ceremonii, nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. W kościele będzie czekać tłum gości, tymczasem państwo młodzi... trafią na porodówkę, gdzie okaże się, że życie ich dziecka jest zagrożone.

Na szczęście, zanim jeszcze do szpitala dojadą wszyscy goście weselni, którzy w końcu zorientują się, gdzie podziali się bohaterowie tego dnia, Kalina urodzi zdrową córeczkę. Niedługo potem dojdą z Krystianem do wniosku, że należy wykorzystać szansę, jaką daje im los, i poproszą szpitalnego kapelana o udzielenie im ślubu!

Po wakacjach dowiemy się też, że romans Artura i Natalii (Łukasz Płoszajski, Katarzyna Sowińska) nie tylko się nie skończył, ale kwitnie w najlepsze. Czy to oznacza, że Kulczycki rozstanie się z żoną (Aleksandra Zienkiewicz)? Bo przecież trudno  się spodziewać, by Kinga wybaczyła mu taką nielojalność.

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje