Reklama

"Pierwsza miłość": Dagmara Bryzek zagra z Michałem Koterskim?

Filip (Dominik Smaruj) i jego dziewczyna Julita (w tej roli do obsady dołącza Dagmara Bryzek) są podekscytowani wizją wspólnego studiowania medycyny. Julita jest przekonana, że jako syn wykładowcy Filip może liczyć na wyjątkowe traktowanie. Z kolei Kamil (Igor Paszczyk) próbuje odnaleźć Ankę (Anna Pentz) posiadając jedynie część jej numeru telefonu. Wpada na Marysię (Aneta Zając), która informuje go, że dziewczyna za kilka dni wróci do Wrocławia, aby tu zacząć studia. Tymczasem Anka martwi się słabą sytuacją finansową rodziców oraz pogarszającym się zdrowiem mamy. Oznajmia, że rezygnuje z pójścia na uczelnię. Rodzice próbują przekonać ją do zmiany zdania.

"Pierwsza miłość": Kim jest Julita?

Julita jest piękną i pewną siebie studentką pierwszego roku medycyny. Poznajemy ją jako dziewczynę Filipa Wenerskiego, z którym wiąże swoje plany na przyszłość. Wraz z nim i Anką zaczyna studia na tym samym roku. Czy jej ukochany zaczynie interesować się nową koleżanką? A Julita będzie uprzykrzyć życie Ance? Przekonamy się w środę 8 grudnia w nowym odcinku "Pierwszej miłości"!

Tymczasem Laura (Katarzyna Maciąg) namawia córkę, by nie rezygnowała ze studiów, o których zawsze marzyła. Anka zrobi to tylko na własnych warunkach - nie będzie prosiła rodziców o pomoc finansową. Chce znaleźć pracę i sama się utrzymać. Prosi Martę (Honorata Witańska), by pozwoliła jej się u niej zatrzymać, póki nie znajdzie pokoju do wynajęcia. Marysia pomaga Ance w znalezieniu pracy. Na uczelni rozpoznaje Julitę i Filipa, którzy okazuje się, że będą z nią studiować na tym samym kierunku. Co z tego wyniknie? Przekonamy się w piątek 10 grudnia w kolejnym odcinku serialu!

Reklama

Zobacz też: "Wojenne dziewczyny": Zapowiedź 5. sezonu! 

"Pierwsza miłość": Gdzie obejrzeć?

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama