Reklama

"Wojenne dziewczyny": Zapowiedź 5. sezonu!

Serial "Wojenne dziewczyny" przez cztery sezony cieszył się sporą popularnością. Mimo to popularność ta - jak pokazują dane udostępnione przez "Wirtualnemedia" - ma tendencję spadkową. Bez względu na spadek oglądalności twórcy produkcji zapowiedzieli, że na antenie Telewizji Polskiej pojawi się piąty sezon "Wojennych dziewczyn".

Serial "Wojenne dziewczyny"

Tytułowe panny to Irka Marysia i Ewka. Bohaterki walczą w podziemnej organizacji i jednocześnie, na własną rękę, zmagają się z niemieckim okupantem. W rolach głównych zobaczymy młode aktorki: Martę Mazurek, znaną widzom z filmu "Córki dancingu", Aleksandrę Pisulę oraz Vanessę Aleksander.

Zobacz też:"Wojenne dziewczyny": Dominika Biernat przeszła przez aborcyjne piekło!

Reklama

Produkcja traci widzów

Według danych udostępnionych przez "Wirtualnemedia" czwarty sezon gromadził przed telewizorami mniej widzów niż poprzednie. Odcinki czwartej edycji "Wojennych dziewczyn" oglądało średnio o 360 tysięcy mniej osób niż odcinki sezonu trzeciego.

Bez względu na ten spadek Telewizyjna Jedynka utrzymała się na pozycji lidera w zestawieniu stacji telewizyjnych.

Zapowiedziano 5. sezon "Wojennych dziewczyn"

Fani "Wojennych dziewczyn" mają na co czekać! Już teraz trwają pracę nad kontynuacją misyjnego serialu TVP. Chociaż konkretna data premiery 5. sezonu "Wojennych dziewczyn" nie jest jeszcze znana, wiadomo, że będzie miała miejsce w przyszłym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama