Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Daga umrze!

Wszystko jasne... Niestety Dagmara nie przeżyje tragicznego wypadku. To prawdziwy cios dla bliskich i przyjaciół, którzy będą towarzyszyć jej w ostatniej drodze.


Reklama


Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Za intrygi Igora (Rafał Mohr) kolejnej osobie przyjdzie zapłacić najwyższą cenę. Po Agacie (Ola Kisio), którą intrygant zamordował jakiś czas temu, teraz przyszedł czas na Dagę (Anna Szymańczyk). Ale po kolei...

Ostatnie chwile

Przypomnijmy, Dagmara postanowiła odwieźć pijaną i zdenerwowaną Sabinę (Urszula Dębska) do domu. Niestety, w pewnej chwili straciła panowanie nad autem, zjechała z drogi i uderzyła w śmietnik. Całą sytuację wykorzystał Igor, który, zanim na miejscu zjawiło się pogotowie, wyciągnął nieprzytomne dziewczyny z samochodu i zamienił je miejscami. Wszystko po to, by policja myślała, iż prowadziła pijana Sabina. 

Ofiary kraksy natychmiast trafiły do szpitala. Rozpoczęła się dramatyczna walka o ich życie. W międzyczasie na ostry dyżur przyjechali zrozpaczeni rodzice Wekslerówny, Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Karol (Karol Strasburger). Usłyszeli jedną dobrą wiadomość i dwie złe. Dobra? Ich córka żyje. Złe? To ona spowodowała wypadek, a pasażerka, z którą jechała, nie żyje.

Żałoba i śledztwo

W 2102. odcinku odbędzie się msza żałobna za Dagmarę. Zjawią się na niej jej bliscy. Popłynie morze łez, będą ciepłe wspomnienia i podniosły, uroczysty nastrój. Tymczasem Karol utwierdzi się w przekonaniu, że Igor maczał we wszystkim palce. Weksler pojedzie na miejsce wypadku, by dokonać oględzin. Zauważa nad sklepem kamerę przemysłową i postanowi dotrzeć do nagrania z feralnego wieczoru. Będzie podejrzewał, że to nie jego córka prowadziła auto w chwili wypadku. Jedyne, czego potrzebuje, to dowód. Wkrótce zażąda ekspertyzy powypadkowej samochodu Sabiny, lecz okaże się, że ten... spłonął w dziwnych okolicznościach. 

Problemy intryganta

W międzyczasie, w 2107. odcinku, grunt zacznie się osuwać Igorowi spod nóg. Bruno przedstawi mu nagranie w laptopie, które jednoznacznie wykaże, że Igor brał udział w zdarzeniach owej feralnej nocy. Kaczmarczyk będzie wściekły. Nazajutrz telewizje obiegnie informacja, że wspólnik Igora nie żyje. A to nie koniec komplikacji! W wyniku wypadku Sabina... trafi do więzienia. Jej rodzice zaczną szaleć z rozpaczy. Kaczmarczyk poinformuje ich, że posiada dowód potwierdzający jej niewinność, ale żeby go upublicznić, postawi Wekslerom warunki. W 2113. odcinku Grażyna spróbuje namówić Karola, żeby dał szantażyście to, czego chce.

To już koniec?

Czy śmierć Dagi oznacza, że odtwórczyni roli po czterech latach żegna się z serialem? Do tej pory aktorka nie skomentowała tych doniesień. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że scenarzyści "Pierwszej miłości" wielokrotnie wykazywali się fantazją, więc może wszystko nie jest jeszcze przesądzone...

mr

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Anna Szymańczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje