Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14408
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Czas zagrać w otwarte karty! Nowe odcinki jesienią w Polsacie!

Niespodziewane zwroty akcji, emocjonujące wątki oraz wciągające intrygi i tajemnice. Do tego gorąca miłość, romanse i rozstania. Z kolei tematy i problemy bliskie otaczającej nas codzienności przeplatane zabawnymi przygodami głównych bohaterów i chwilami pełnymi wzruszeń oraz emocji sprawiają, że po wakacjach będzie trudno się oderwać „Pierwszej miłości”! Zobaczcie zwiastun!

Co więcej jesienią w serialu zbaczamy nowe postacie. Do obsady dołączą: Kamilla Baar, Sylwia Nowak i Klara Williams oraz powróci dawno niewidziana bohaterka, w którą wciela się Magdalena Górska.

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się dalsze losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" po wakacjach od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2021: Kim jest Sandra, w którą wciela się Kamila Baar?

Sandra przez piętnaście lat zdobywała doświadczenie w branży i dobrze zna swoją wartość na rynku nieruchomości. Klienci są zachwyceni jej projektami aranżacji wnętrz, a jej kontakty zawodowe sięgają aż na Półwysep Arabski. Nic więc dziwnego, że znajduje zatrudnienie na prestiżowym stanowisku design directora u Karola Wekslera (Karol Strasburger), który jest pod wrażeniem jej zdolności i zaangażowania.

Reklama

Prywatnie jest singielką i nie przepada za dziećmi. Całą energię poświęca projektom i chętnie zostaje w pracy po godzinach. Stara się zyskać sympatię współpracowników, czy jednak na pewno jej intencje są szczere, a działania uczciwe? Kim jest tajemnicza postać, z którą się kontaktuje?

Zobacz więcej:

"Pierwsza miłość": Kamila Baar dołącza do obsady

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: jesienna ramówka Polsat 2021 | Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama