Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Co połączy Melkę i ojca Krystiana?

Po wakacjach w "Pierwszej miłości" czeka nas wiele zwrotów akcji. Melka zostanie wyrzucona z domu Marysi i trafi pod dach Michała, ojca jej chłopaka. Połączy ich "pewien układ". O co chodzi?


Reklama

 

Z winy Melki córka Marysi trafił do szpitala. Dziecko jest w stanie krytycznym, a jego matka odchodzi od zmysłów.

Nie mogąc poradzić sobie z dramatem i załamana, nie może też zrozumieć dlaczego Melka, którą przygarnęła pod swój dach, otoczyła miłością i stworzyła warunki do lepszego życia i przyszłości zrobiła coś tak niewytłumaczalnego. Ostatecznie wyrzuca dziewczynę z mieszkania.

Zbiegiem okoliczności Melka trafia pod dach ojca swojego chłopaka. Michał także przeżywa ciężki okres, gdyż Krystian trafił do aresztu.

"Dziewczyna nie tylko będzie pomieszkiwać u ojca Krystiana, ale wejdzie z nim w pewien układ - jak bardzo wspólna sprawa zbliży ich do siebie i co z tego wyniknie, widzowie przekonają się już jesienią" - czytamy w zapowiedzi nowego sezonu.

Czy oznacza to, że nastolatkę i starszego mężczyznę może połączyć romans? Byłby to prawdziwy szok dla widzów, ale musimy pamiętać, że "Pierwsza miłość" nie odżegnuje się od skandalizujących wątków.

Nowy sezon "Pierwszej miłości" rozpocznie się 31 sierpnia.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje