Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10734
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Awantura na ślubie!

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Adam (Marcin Krajewski) wylądują w łóżku. Czy Justyna odkryje zdradę ukochanego? I czy ich ślub dojdzie do skutku?


Reklama


Adam od jakiegoś czasu niepokoi się o Kingę. Zauważył, że miłosne niepowodzenia źle wpływają na byłą, która coraz częściej pije.

Poważna sprawa

W 1984. odcinku sytuacja stała się dramatyczna. Tomek wpadł w histerię, bo nie mógł w nocy dobudzić pijanej mamy. Adam postawił Żukowskiej ultimatum. Albo weźmie się w garść i nigdy więcej nie upije się przy dzieciach, albo będzie zmuszony wystąpić do sądu o przydzielenie mu opieki.

Również Marysia (Aneta Zając) zauważyła, że z Kingą jest coraz gorzej i od jakiegoś czasu czuje się samotna i opuszczona. Postanowiła umówić ją na randkę z kolegą Aleksa, na którą kobieta z ochotą się wybierze. 

Na miejscu okaże się, że w tym samym miejscu odbywa się wieczór kawalerski Adama, który wkrótce żeni się z Justynką. Żukowska bardzo ucieszy się na widok swojego eks. Między obojgiem zacznie iskrzyć. Następnego dnia kobiet powie Majce, że całowała się z Adamem.

Prawda wypłynie

A to dopiero początek komplikacji. Adam zdobędzie się na szczerość i wyzna, że wciąż kocha Żukowską, która rzuci mu się na szyję. Oboje spędzą ze sobą noc. Adam nie będzie miał wątpliwości, że musi odwołać ślub.

Sprawa nie będzie jednak taka prosta. Po rozmowie z narzeczoną zmieni jednak zdanie, co zdenerwuje Kingę. Kobieta postanowi udać się do kościoła. Czy podczas ceremonii wyzna Justynce, że spędziła noc z jej przyszłym mężem? Tego dowiemy się już wkrótce...

mr

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje