Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11045
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk wreszcie się spotkają...

W środę, 26 lutego Telewizja Polsat uroczyście zaprezentuje swą wiosenną ramówkę podczas tradycyjnego "Wieczoru z gwiazdami". Na imprezie po raz pierwszy od kilku lat spotkają się Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości" i Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii". W warszawskim klubie Space być może pojawi się też Mikołaj Krawczyk grający Łukasza w polsatowskim serialu "Przyjaciółki"!


Reklama

Nie jest tajemnicą, że Aneta ZającAgnieszka Włodarczyk nie przepadają za sobą od chwili, kiedy były ukochany Anety związał się z Agnieszką... Kiedyś grały razem w "Pierwszej miłości", ale czasy, gdy były koleżankami, już dawno minęły!

Agnieszka Włodarczyk kilkakrotnie sugerowała w wywiadach i postach umieszczanych na swym oficjalnym profilu na jednym z serwisów społecznościowych, że Aneta Zając inicjuje krzywdzące ją i jej partnera plotki, które potem rozpowszechniają tabloidy i plotkarskie portale.

Aneta z kolei, choć do tej pory ani raz nie wypowiedziała się publicznie o ukochanej ojca swoich dzieci, prowadzi z Mikołajem Krawczykiem walkę o prawo opieki nad synami i nie chce się zgodzić, by chłopcy spotykali się z Agnieszką...

Obie aktorki - o czym już informowaliśmy - przyjęły zaproszenia od producentów programów rozrywkowych, jakie tej wiosny pojawią się na antenie Telewizji Polsat.

Aneta wystąpi w show "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami", a Agnieszka w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", nie może ich więc zabraknąć na tradycyjnej imprezie "Wieczór z gwiazdami", podczas którego zaprezentowana zostanie nowa ramówka stacji. Dowiedzieliśmy się, że Aneta i Agnieszka potwierdziły już swój udział w imprezie Polsatu, więc to, że w końcu staną oko w oko, jest po prostu nieuniknione!

Mikołaj Krawczyk chciałby, aby jego była ukochana i jego obecna miłość przestały patrzeć na siebie wilkiem, ale raczej nie ma szans na to, by Aneta i Agnieszka znów zostały koleżankami...

Obie jednak z całą pewnością zrobią wszystko, by uniknąć najmniejszego nawet incydentu podczas "Wieczoru z gwiazdami"!

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Aneta Zając | Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje