Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14163
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Ale się porobiło! Laura odkrywa prawdę o Biernackim. To koniec ich związku?

"Pierwsza miłość“ to polski serial, którego bohaterowie zmieniają się na naszych oczach. Nic dziwnego, w końcu towarzyszą nam już od niemal dwudziestu lat. Tym razem Laura odkryje prawdę o Biernackim. Marysia z kolei nie przypadnie do gustu drugiej babci Kacpra. Co jeszcze wydarzy się w 3757, 3758 i 3759 odc. serialu "Pierwsza miłość”? Dla tych, którzy nie mogą się doczekać kolejnych epizodów, przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

"Pierwsza miłość" - o czym jest serial? 

"Pierwsza miłość" to polski serial, który miał premierę 4 listopada 2004 roku. Od tamtej pory widzowie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Przez ostatnich 19 lat w fabule serialu wiele się pozmieniało - postaci dojrzały, zmieniały partnerów, rodziły się i dorastały dzieci. Jednak serial wciąż ma rzesze wiernych fanów.  

Serial "Pierwsza miłość" przedstawia historię Marysi. Dziewczyna dwie dekady temu przyjechała do wielkiego miasta realizować swoje marzenia. Dziś jest cenioną lekarką i mamą Julki. Akcja rozgrywa się we Wrocławiu i w Wadlewie. Dotyczy losów Marysi, jej rodziny i przyjaciół, a także wrogów. W serialu obok codziennych perypetii bohaterów pojawiają się dramatyczne wydarzenia, z którymi ci muszą się borykać. Co wydarzy się w odc. 3757, 3758 i 3759 "Pierwszej miłości"?  

Reklama

"Pierwsza miłość", odc.3757. Biernacki wpada w furię z powodu Pauliny 

W 3757 odcinku serialu “Pierwsza miłość" odwieczni wrogowie, Karol i Edward walczą o atrakcyjną działkę. Nie mają oporów, by w tej rozgrywce napuszczać przeciwko sobie Kalinę i Oskara. W grze pojawia się jednak niespodziewany, trzeci gracz.  

Tymczasem Wenerski wyrzuca sobie, że kiedyś nie pomógł Paulinie. Chodzi o sytuację ze studiów, w której Paulina zaszła w ciążę z Adamem. Świadkiem ich rozmowy jest Biernacki, który wpada w furię. Emilka i Bartek nie posiadają się ze szczęścia, że zostali rodzicami. Bartek urządza pępkowe, na które zaprasza do Wadlewa Artura i Kacpra. W tym samym czasie Emilka spotyka się ze swoimi przyjaciółkami. Te zaczynają podejrzewać, że Marta czuje coś do Piotrka. 

"Pierwsza miłość", odc.3758. Marysia nie przypada do gustu babci Kacpra

W 3758 odc. "Pierwszej miłości" Kacpra odwiedza jego druga babcia, Barbara. Marysia zdecydowanie nie przypada jej do gustu. Kobieta stawia sobie za cel wybicie z głowy swojemu wnukowi związku ze starszą lekarką z dzieckiem.  

Natomiast Kulas niespodziewanie zaczyna się interesować postępami Amelki w szkole. Córka zaczyna podejrzewać, że jej plan się powiódł i ojciec zwrócił uwagę na jej polonistkę. Tymczasem Laura odkrywa mroczny sekret Biernackiego. Jest w ciężkim szoku, nie podejrzewała ukochanego o taką perfidię. Postanawia iść na policję.  

"Pierwsza miłość", odc.3759. Laura odkrywa całą prawdę o Biernackim

W 3759 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Michał nieoczekiwanie zaczyna kolegować się z Borysem. Sam kiedyś kochał się w Grażynie, być może chce się na niej odegrać? A może Borys po prostu go rozgrywa w sytuacji, kiedy szefowa odkryła jego przekręty? 

Z kolei Adam wyznaje ukochanej kolejne swoje grzechy. Laura odkrywa całą prawdę o Biernackim. Kobieta w końcu dowiaduje się, jaką krzywdę wyrządził jej ukochany lata temu matce Igi. Fakty jest gorsze niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. To jednak to Biernacki podejmuje decyzję o zakończeniu związku z Laurą. Tymczasem dziecko Emilki i Bartka wciąż musi pozostawać w szpitalu. Zupełnie niespodziewanie w ich domu zjawiają się rodzice nieżyjącego Marcina. 

"Pierwsza miłość" - kiedy i gdzie oglądać serial?  

"Pierwszą miłość" można oglądać na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Każdy epizod trwa 33 minuty.  Oto dni emisji streszczonych powyżej odcinków:  

  • "Pierwsza miłość", odc. 3757 - poniedziałek, 19 lutego 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3758 - wtorek, 20 lutego 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3758 - środa, 21 lutego 2024. 

Powtórki serialu są emitowane w TV4 od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00. Zaległe epizody można nadrobić na platformie Polsat Go.  

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | streszczenia odcinków | polskie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama