Reklama

"Pierwsza miłość": Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży!

Znana aktorka, Agnieszka Włodarczyk, cztery tygodnie temu urodziła synka. Niedawno pochwaliła się na Instagramie swoją figurą, wrzucając zdjęcie w skąpym stroju. Internauci są zachwyceni. "Prawdziwa kobieta" - piszą w komentarzach.


Agnieszka Włodarczyk została mamą!

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka, która może pochwalić się długą listą produkcji z jej nazwiskiem w obsadzie. 40-latka zagrała bowiem w takich tytułach jak m.in.: "Sara", "13 posterunek", "Plebania", "Pierwsza miłość" i wiele innych. Prywatnie gwiazda od kilku tygodni spełnia się w najważniejszej życiowej roli - mamy! Agnieszka Włodarczyk początkiem lipca urodziła syna, który otrzymał imię Milan. Ojcem dziecka jest partner aktorki - sportowiec Robert Karaś, z którym Włodarczyk od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku.


Agnieszka Włodarczyk chętnie udziela się na Instagramie, najpierw ukazując "blaski i cienie" ciąży, a następnie: macierzyństwa. Niemal każdy jej post spotyka się z żywiołową reakcją internautek, które już wielokrotnie dziękowały szczęśliwej mamie za sposób, w jaki ukazuje im swoje życie.

Reklama


Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży!

Instagram pani Agnieszki zasilił również nowy kadr, na którym aktorka prezentuje swoją obecną sylwetkę. Czarno-białe ujęcie przedstawia Włodarczyk ubraną w biały top i jasną spódnicę. Pod wspomnianym zdjęciem znalazł się również krótki opis, w którym partnerka sportowca odniosła się do swojego wyglądu.
Agnieszka Włodarczyk na Instagramie wspomniała m.in. o tym, jak wyglądała jej niedawna wyprawa na zakupy, pisząc:

Niezawodni internauci szybko ruszyli z komentarzami, a miejsce na ich wpisy zdominowały komplementy!

W sekcji komentarzy wciąż przybywa mnóstwo ciepłych słów, a my się temu wcale nie dziwimy - pani Agnieszka na nowym zdjęciu prezentuje się bowiem fantastycznie!


Autor: Sabina Obajtek
Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1596. Patrycja atakuje Argasińskiego. Wypomni mu młode kochanki

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje