Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niebezpieczny uwodziciel

Już w drugiej połowie września widzowie serialu "Pierwsza miłość" poznają Oskara Billa, uznanego w świecie mody w Polsce i zagranicą projektanta. Ten przystojniak zawróci w głowie Dadze.


Reklama


W roli Oskara Billa zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego, który niedawno dołączył do obsady serialu. Nowy bohater wprowadzi Dagę (Anna Szymańczyk) w wielki świat mody.

Wszystko zacznie się od zupełnego przypadku. Pewnego dnia Kaśka (Michał Koterski) znajdzie przy jednym ze stolików w Barbarianie zaproszenia na pokaz mody i podaruje je Dadze. Wie, że moda leży w kręgu jej zainteresowań.

Daga oszaleje z radości mając możliwość uczestniczenia w najważniejszej imprezie modowej tego sezonu. Razem z Mikserem (Błażej Michalski) pójdą na bankiet i będą udawać zaproszonych gości.

Oszustwo wyjdzie na jaw, kiedy oni i Oskar Bill zostaną sobie przedstawieni. I pewnie sprawa zakończyłaby się skandalem i wyrzuceniem Dagi i Miksera z przyjęcia, gdyby nie to, że dziewczyna wpada Billowi w oko.

Jak się skończy ta przygoda Dagi? Czy Mikser będzie o nią zazdrosny? Czy wciągnie ją wielki świat mody? Czy nowa znajomość Dagi wpłynie też na przyjaźń z Sabiną (Urszula Dębska), u której Daga pracuje jako projektantka?

Zdradzimy, że dziewczynie będzie bardzo trudno rozsądnie myśleć. Zwłaszcza, że Oskar Bill otworzy przed nią mnóstwo nowych możliwości.

Co jeszcze zdarzy się u bohaterów "Pierwszej miłości’ po wakacjach, widzowie przekonają się już we wrześniu. Serial emitowany będzie jak dotychczas w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje