Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9554
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na planie serialu "Pierwsza miłość"

W serialu "Pierwsza miłość" szykuje się kilka niespodzianek dla widzów - jak zawsze jego bohaterowie zafundują im nowe intrygi, zauroczenia i wielkie miłości.

"Jowita zacznie zarzucać sidła na Radka, który od jakiegoś czasu flirtuje również z Sabiną. Wpłynie to negatywnie na relacje między tymi dwiema kobietami" - zdradza grająca podstępną dziewczynę o twarzy anioła Joanna Opozda. "Radek ulegnie jej zalotom, ale później pożałuje swojej chwilowej słabości i będzie się starał wszystko naprawić" - dodaje serialowy Radek, czyli Mateusz Banasiuk.

Reklama

Dodatkowo, widzowie nadal będą mogli śledzić inne watki takie jak m.in.: miłosne podboje Artura (Łukasz Płoszajski) i koniec jego małżeństwa z Bereniką (Maria Konarowska), Kaśki, który zdecyduje się z nim zamieszkać (Michał Koterski) oraz Adama i Kingi, którzy będą spodziewali się dziecka (Marcin Krajewski i Aleksandra Zienkiewicz).

Do obsady niebawem dołączy nowa bohaterka: Ewa, o której intensywnie zacznie myśleć Błażej (Paweł Krucz). "Dziewczyna ma dość nietypowe zajęcie - jest studentką robotyki, co bardzo mu zaimponuje. Sama pozostanie obojętna na jego względy, ale Grażyna poczuje rozgoryczenie, gdy zauważy jak bardzo Błażeja fascynuje jego rówieśniczka" - powiedziała grająca Ewę Aleksandra Prykowska.

Czy każdy z bohaterów "Pierwszej miłości" odnajdzie swoje szczęście? Można się przekonać codziennie na antenie Polsatu o godzinie 18:00.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje