Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10625
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marysia zaprzyjaźni się z Anetą!

Po trzech latach nieobecności na plan "Pierwszej miłości" wróciła Maria Pakulnis. Jej bohaterka Aneta Wróbel-Pałkowska pojawi się w wątku lekarki Marysi Radosz (Aneta Zając). Spotkanie macochy z pasierbicą zaowocuje trwałą przyjaźnią.

Postać, grana przez Marię Pakulnis, wprowadzi duże zmiany w życie Marysi. Mimo że Aneta nie jest już w związku z Janem Radoszem (Wojciech Dąbrowski), ojcem lekarki, nie przeszkodzi to w tym, aby obie panie się ze sobą zaprzyjaźniły.

Reklama

- Moja bohaterka przede wszystkim pomoże Marysi w pozbieraniu się po rozstaniu z Pawłem (Mikołaj Krawczyk) - zapowiada Maria Pakulnis.

- Będzie dodawała jej otuchy i wiary w siebie. W ten sposób da wyraz matczynej trosce i przywiązaniu do Marysi. W końcu swego czasu była dla dziewczyny macochą. Teraz spotykają się po latach jako doświadczone i dojrzałe kobiety. Ich znajomość nabierze przez to zupełnie nowego wymiaru.

Maria Pakulnis promieniała podczas pierwszego dnia na planie zdjęciowym, na którym ostatni raz pracowała w 2007 roku.

- Pewnego dnia niezmiernie ucieszył mnie telefon, z którego dowiedziałam się, że produkcja "Pierwszej miłości" z wielką chęcią widziałaby mnie ponownie wśród obsady serialu - wspomina aktorka.

- Jestem takim typem osoby, która potwornie przywiązuje się do ludzi, dlatego tym bardziej wzruszył mnie mój powrót na tak zwane stare śmieci. W pewnym sensie współtworzyłam serial "Pierwsza miłość", bo występowałam w nim od samego początku.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje