Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marysia wpadnie w oko sąsiadowi!

Nowy sezon "Pierwszej miłości" zacznie się hucznie - podwójnym weselem w Wadlewie. Ale i we Wrocławiu będzie się sporo działo. Z Kanady wrócą Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Adam (Marcin Krajewski), Marysia wpadnie w oko nowemu sąsiadowi, a Daga (Anna Szymańczyk) znanemu projektantowi mody.

Reklama

Takiej uroczystości w Wadlewie jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii wsi mieszkańcy bawić się będą podczas podwójnego wesela i to pod gołym letnim niebem. A sakramentalne "tak"  powiedzą sobie - Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktoria (Halszka Lehman) i Rysiek (Mirosław Kotowicz). Do pierwszego ślubu dojdzie pomimo sprzeciwu matki Bartka. Do drugiego po wątpliwościach pana młodego. Oliwy do ognia doleje nalewka Śmiałka. Za jej sprawą będzie najpierw miło i wesoło, dojdzie do miłosnych uniesień, ale później jak to na niejednym wiejskim weselu wszystko skończy się awanturą. Po wszystkim widzowie będą mogli zajrzeć do Wrocławia, do którego wrócą wraz z dziećmi Kinga i Adam. Niełatwo im będzie na nowo urządzić się w Polsce. Zwłaszcza, że Adama dopadną stare finansowe problemy.

Do kamienicy, w której mieszkają Żukowscy wprowadzi się nowy lokator - Szymon Kmieciński (Marcin Korcz), 30-letni zwariowany didżej. Ten zdeklarowany singiel, lubiący nocne życie, nie narzeka na brak powodzenia u kobiet. A pierwszą na którą zwróci uwagę będzie Marysia. Czy z wzajemnością?

Na pewno szybciej zabije też serce Dagi. Na jednej z imprez pozna Oskara Billa (Tomasz Ciachorowski). Ten przystojny projektant i właściciela sieci sklepów odzieżowych od razu zwróci na nią uwagę.  Zaoferuje jej współpracę, karierę i sławę. Czy Daga poświęci przyjaźń z Sabiną (Urszula Dębska) dla spełnienia własnych marzeń?

Natomiast w życiu Radka (Mateusz Banasiuk) ponownie pojawi się Dragon (Krzysztof Zych). Dawny kolega, który wyszedł z więzienia szuka wspólnika do kolejnego przekrętu. Kiedy Radek odmówi, Dragon będzie próbował uwieść jego siostrę, by w ten sposób zmusić go do współpracy.

Nowa twarz pojawi się  także w Barbarianie. Gabrysia (znana z "Galerianek" Dagmara Krasowska) zatrudni się tam jako kelnerka. Czy Kaśka (Michał Koterski), jego przyjaciele i goście polubią nową współpracowniczkę? Zdradzimy, że Kaśka bardzo.

Co jeszcze zdarzy się u bohaterów "Pierwszej miłości’ po wakacjach, widzowie przekonają się już we wrześniu.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając | Pierwsza miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje