Reklama

​Hubert Urbański i Julia Chmielnik - wspominamy koniec wielkiej miłości

Związek Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik dla wielu był modelowym przykładem miłości. Wydawało się, że ich uczucie będzie trwało wiecznie. Co poszło nie tak?

Związki Huberta Urbańskiego

Julia Chmielnik nie była pierwszą ukochaną Huberta Urbańska. Znany przede wszystkim z "Milionerów" prezenter telewizyjny poprzednio był związany z Urszulą Engelmayer, z którą ma dwie córki. Ich małżeństwo rozpadło się w 2002 roku.

Początek pięknej miłości

Hubert Urbański i Julia Chmielnik poznali się w Krakowie, gdzie Urbański brał udział w nagraniach "Milionerów". Po pracy Hubert przesiadywał w popularnych restauracjach na ulicy Szewskiej. Tam też po raz pierwszy Julia Chmielnik wpadła w oko Urbańskiemu.

"Przestaję wierzyć w przypadki. Czasem to są po prostu zbyt duże zbiegi okoliczności, żeby nazwać to tylko przypadkiem - tak jak w przypadku tego, jak się poznaliśmy. Jesteśmy dwoma jabłkami, nie jakimiś połówkami. Dwa jabłka tego samego gatunku, dobrze do siebie pasujące" - stwierdził Hubert Urbański w rozmowie z dziennikarzami serwisu Kobieta.wp.pl.

Reklama

Hubert Urbański - pomimo tego, że nie ukrywał swojego braku bogobojności - zdecydował się na ślub kościelny z Julią w 2009 roku. Od tamtej pory ich związek kwitł na oczach wszystkich. Zakochani doczekali się dwóch córek.

Głośny rozwód Huberta Urbańskiego


Przez 3,5 roku miłość Julii i Huberta rozwijała się w najlepsze. Nikt nie spodziewał się, że ten piękny związek skończy się tak nagle. W końcu jednak opinia publiczna dowiedziała się o tym, że Urbański złożył pozew o rozwód. Powodem miała być zdrada małżonki. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Prezenter nie szczędził dawnej ukochanej słów krytyki. 

To już drugie nieudane małżeństwo Urbańskiego.

Zobacz też

"Masz chłopaka?". James Franco próbował poderwać nastolatkę! Rozpętała się burza!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje