Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11044
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dramat Anny

Tak bardzo chce urodzić dziecko... Ale los jej nie sprzyja. Gdy do kłopotów zdrowotnych dołączy konflikt z Pawłem, ich związek będzie zagrożony.

Dla Anny (Agnieszka Włodarczyk) wiadomość o ciąży jest nagrodą za wcześniejsze bolesne rozczarowanie. Zupełnie nie spodziewa się komplikacji. Paweł (Mikołaj Krawczyk) będzie zachwycony, że zostanie ojcem. Razem oddadzą się zakupowemu szaleństwu. Obładowani dziecięcymi akcesoriami wpadną w restauracji na Huberta (Michał Czernecki) i Marysię (Aneta Zając).

Reklama

A kilka dni później Marysia i Paweł przypadkowo spotkają się w mieście i pójdą na kawę. Pierwszy raz od dłuższego czasu porozmawiają swobodnie. W tym czasie Anna poczuje się źle. Silne skurcze to groźny sygnał. Czy zaczyna się kolejne poronienie? Nie będzie mogła dodzwonić się do narzeczonego, bezradna, przerażona i bezsilna. Paweł skontaktuje się z nią, kiedy będzie już w szpitalu.

Wieści będą złe: ciąża jest zagrożona. Anna obarczy Pawła winą. Gdyby mogła się z nim skontaktować wcześniej, być może uniknęliby tej sytuacji. Paweł pogodzi się z tym do chwili, gdy dowie się, że to Anna zawiniła swoim kłopotom. Wyniki analiz mówią same za siebie. Kłamała, zażywając parafarmaceutyk, który kategorycznie jej odradzano. Dojdzie do dzikiej awantury. Czy to zerwanie? Chyba nie, bo Paweł jednak zrozumie, że musi otoczyć ją opieką.

IP

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje