Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10639
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy adoptujesz Julkę?

Hubert (Michał Czernecki) poczuje, że Marysia (Aneta Zając) nie traktuje ich związku poważnie. By sprawdzić, czy ma rację, zaproponuje, że adoptuje Julkę.

Zgodnie z przewidywaniami, Majka wymiga się od odpowiedzi. Frustracja Huberta będzie narastała. Wkrótce nie wytrzyma napięcia i oznajmi ukochanej, że wraca do Berlina. Drobny szantaż przyniesie zamierzony skutek – kobieta zaproponuje, by adoptował jej córkę.

Reklama

Czy ta pani to twoja mama?

W odc. 1406. Błażej (Paweł Krucz) w osobliwych okolicznościach pozna Ewę (Aleksandra Prykowska), studentkę robotyki. Wkrótce wpadnie na nią przed budynkiem uczelni. Będzie nalegał, by poznała Grażynę (Grażyna Wolszczak). Ewa nieopatrznie weźmie Wekslerową za matkę Błażeja, a nie jego dziewczynę! Co więcej, Grażyna wkrótce zacznie podejrzewać, że ukochany... zadurzył się w nowej koleżance! I chyba się nie pomyli...

Nie róbmy z tego tajemnicy...

Między Sabiną (Urszula Dębska) a Radkiem (Mateusz Banasiuk) wciąż będzie iskrzyło! W odc. 1410. obudzą się w łóżku po... wspólnej nocy. Chłopak zacznie się zastanawiać, jak Mikser (Błażej Michalski) zareaguje, gdy dowie się, że są razem. Sabina nie będzie chciała trzymać tego w sekrecie, bo prędzej czy później i tak wszystko się wyda.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje