Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie ślub?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, czyli Anna Bilewska i Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", bardzo poważnie myślą o założeniu rodziny. Niewykluczone, że wkrótce usłyszymy, iż szykują się do ślubu!

Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba! Kiedy Agnieszka WłodarczykMikołaj Krawczyk zrozumieli, że ich przyjaźń przekształciła się w wielkie uczucie, od razu uznali, że dalszą drogę przez życie odbędą razem.

Reklama

Dowiedzieliśmy się, że od pewnego czasu bardzo poważnie zastanawiają się nad zalegalizowaniem swojego związku. Być może jeszcze w tym roku staną na ślubnym kobiercu i przysięgą małżeńską przypieczętują swą miłość.

- Wiem jedno: że chcę kochać i być kochana - mówiła Agnieszka Włodarczyk jeszcze rok temu.

- Chciałabym mieć kiedyś taki dom, jak moja babcia, która z dziadkiem była aż do śmierci. A wcale nie jest łatwo spotkać mężczyznę na całe życie - twierdziła w wywiadzie.

Dziś jest pewna, że po kilku nieudanych związkach wreszcie ma u boku idealnego kandydata na męża. Gotowa jest poświęcić bardzo wiele, byle tylko  udało się jej stworzyć z Mikołajem prawdziwą rodzinę.

- Kiedyś myślałam, że nie mogłabym poświęcić kariery dla miłości, ale teraz wiem, że to miłość jest najważniejsza i gdy przychodzi, trzeba bardzo o nią dbać - mówi aktorka.

 

 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje