Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10954
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

Mikołaj Krawczyk, który po rocznej przerwie wraca na plan "Pierwszej miłości", ma twardy orzech do zgryzienia! Scenarzyści serialu postanowili bowiem, że Paweł Krzyżanowski, w którego się wciela, nie tylko wróci do serialu, ale też znowu zwiąże się z Marysią Radosz graną przez Anetę Zając - porzuconą przez Mikołaja matkę jego synów-bliźniaków...


Reklama


Kiedy w marcu ubiegłego roku wyszło na jaw, że Mikołaj Krawczyk porzucił Anetę Zając, by związać się z inną aktorką grającą w "Pierwszej miłości" - Agnieszką Włodarczyk, czyli serialową Anną Bilewską - wiele osób myślało, że to tylko... chwyt reklamowy mający wzmóc zainteresowanie serialem! Tymczasem scenariusza, jaki dla Anety, Mikołaja i Agnieszki napisało samo życie, nie powstydziliby się nawet najlepsi scenarzyści! Zagmatwane i trudne relacje pomiędzy tą trójką zapierały dech w piersiach czytelników całej kolorowej prasy i wszystkich portali zajmujących się życiem gwiazd.

Podobno ogromna sympatia widzów, którzy opowiedzieli się po stronie Anety Zając, spowodowała, że producenci serialu zdecydowali się wyeliminować z akcji "Pierwszej miłości" Pawła Krzyżanowskiego i Annę Bilewską - postacie, w które wcielali się Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk. O ile jednak z Anną Bilewską widzowie pożegnali się na zawsze, o tyle powrót wysłanego do Niemiec Pawła był tylko kwestią czasu... Dziś już wiadomo, że Mikołaj Krawczyk wraca na plan i znowu wcielać się będzie w postać, dzięki której zyskał wielką popularność. W dodatku grany przez niego Paweł znowu rozkocha w sobie Marysię graną przez Anetę Zając.

- Zagramy z Mikołajem wspólne sceny, ale oboje jesteśmy profesjonalistami i myślę, że nie będziemy mieli z tym żadnych problemów - wyznała w wywiadzie dla "Twojego Imperium" Aneta Zając, pytana, jak wyobraża sobie ponowne spotkanie na planie z byłym ukochanym.

Podobno problem z powrotem Mikołaja Krawczyka do "Pierwszej miłości" i w ramiona serialowej Marysi Radosz ma za to Agnieszka Włodarczyk, która obawia się, że spotkania jej narzeczonego z matką jego synów na planie serialu mogą niekorzystnie odbić się na jej związku z Mikołajem...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje