Reklama

Piękni i bezrobotni

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 231
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Piękni i bezrobotni": Romek i Gwidon na stażu. Młodzi kontra starzy

Już jutro o godzinie 21:05 w Polsacie premiera "Pięknych i bezrobotnych"! Czeka nas podwójna porcja śmiechu, bo aż 2 odcinki! A Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Wojciech Kalarus oraz Anna Karczmarczyk gwarantują świetną rozrywkę i rewelacyjną zabawę!

W pierwszym odcinku przyrodni bracia Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) zaciągają kredyt, który okazuje się 10-krotnie większy. Muszą co miesiąc zarobić na ratę, dlatego podejmują się różnych prac.

Reklama

W drugim odcinku decydują się na staż w nowej branży. Już dzisiaj zobaczcie, aż dwa przedpremierowe fragmenty z drugiego odcinka i zderzenie Romka i Gwidona z brutalną rzeczywistością na stażu!

Romek i Gwidon zostają stażystami w nowoczesnym start-upie, działającym na rynku nowych technologii, którego szefem jest 19-letni informatyczny geniusz.

- Wiesz co jest najgorsze? Oni wszyscy są od nas młodsi - komentuje Gwidon i dodaje: - Ja się czuję jak woźny w podstawówce!

Bracia są upokarzani w pracy przez młodszych pracowników.

- Gnoje przegięły! - denerwuje się Romek.

- Cicho bądź, bo będzie jeszcze gorzej. Może po dobremu trzeba, tort im upiecz - próbuje załagodzić sytuację Gwidon

Dlatego Romek i Gwidon postanawiają pokazać młodym, jak starzy się bawią. Stają się gwiazdami firmy!

- Panowie! Wiecie, gdzie jest Słonecznikowa? Centrum seksu i rozrywki. Widzimy się! - oznajmia Romek wręczając im zaproszenia.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama