Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 876
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To będzie ślub roku!

8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", w obecności 450 zaproszonych gości przysięgnie swojemu ukochanemu, Michałowi Niemczyckiemu, miłość i wierność na dobre i na złe. Ślub pięknej aktorki z pewnością będzie wydarzeniem towarzyskim roku!


Reklama

O tym, że Anna Czartoryska wyjdzie za mąż za Michała Niemczyckiego, wiadomo już od dawna. Dopiero teraz jednak do mediów przedostały się informacje na temat uroczystości, jaką para młoda zaplanowała na dzień 8 czerwca 2013 roku. Właśnie tego dnia Ania i Michał powiedzą sobie sakramentalne tak w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny na warszawskich Bielanach. Świadkami tej doniosłej dla nich chwili będzie 450 gości zaproszonych przez młodych i ich rodziców na uroczystość. Po ślubie para zamieszka w kilkusetmetrowym apartamencie znajdującym się w należącej do rodziny Niemczyckich zabytkowej kamienicy...

Katarzyna Frank-Niemczycka, matka Michała, przyznała kiedyś w wywiadzie, że zawsze z uwagą przyglądała się sympatiom swoich trzech synów - spadkobierców rodzinnej fortuny. Najstarszy z nich, obecnie narzeczony Anny Czartoryskiej, był już o krok od ślubu z piękną prawniczką Anią, z którą zamierzał ułożyć sobie życie w Ameryce, gdzie studiował marketing i zarządzanie. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Michał wrócił do Polski, zajął się prowadzeniem firm ojca i zapomniał o dziewczynie.

Po nieprzyjemnych przeżyciach w Ameryce, gdzie skazano go na 2 lata więzienia za przemyt i handel narkotykami, w Polsce rozpoczął nowe życie. Rzucił się w wir pracy, która szybko stała się jego największą pasją i zabierała mu niemal cały czas. W ogóle nie myślał o tym, by wreszcie spełnić marzenie mamy i założyć własną rodzinę.

11 września 2011 roku jednym z gości świętujących 10. rocznicę ślubu Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Na balu na zamku w Wiśniczu bawił się w towarzystwie Anny Czartoryskiej. Podobno już wtedy byli sobie bardzo bliscy.

Michał nie musiał przedstawiać Ani rodzicom, bo Annę Czartoryską rodzina Niemczyckich zna od dawna. Katarzyna Frank-Niemczycka żartowała nawet kiedyś, że chciałaby mieć taką piękną, zdolną i inteligentną synową. Z uwagą obserwowała karierę aktorki i jej związek z Piotrem Adamczykiem. Żałowała trochę, że Ania jest zajęta...

Niemal w tym samym czasie, kiedy Michał Niemczycki wrócił do Polski, Anna Czartoryska wyprowadziła się od Piotra Adamczyka, a zaraz potem zakochała w przystojnym biznesmenie, który już za 7 miesięcy poprowadzi ją do ołtarza.

Ich ślub i wesele z pewnością będzie najgłośniejszym wydarzeniem towarzyskim przyszłego roku!

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje