Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowe twarze nad rozlewiskiem

Życie bohaterów "Życia nad rozlewiskiem 2" bardzo się skomplikuje, gdy dowiedzą się, że przez ich miejscowość przebiegać będzie autostrada. Jedynym, który ucieszy się z budowy drogi, będzie właściciel stacji benzynowej - bogaty i wpływowy biznesmen. Wcieli się w niego doskonały aktor Waldemar Obłoza, znany choćby jako Roman Hoffer z "Na Wspólnej". Jego żonę zagra Agnieszka Michalska, którą wszyscy pamiętmy z z roli Krysi Drewnowskiej z "Lokatorów".Małgorzata Jantar (Joanna Brodzik) wie, że jeśli plany budowy autostrady dojdą do skutku, straci swój ukochany pensjonat. To ona zajmie się zbieraniem podpisów pod petycją do władz, w której mieszkańcy położonych obok rozlewiska miejscowości zaprotestują przeciwko powstaniu drogi. Petycji nie będzie chciał podpisać znany z bogactwa i paskudnego charakteru właściciel stacji benzynowej (Waldemar Obłoza). Dla niego autostrada jest powodem do radości - liczy, że zarobi duże pieniądze prowadząc stację i stojący obok niej hotel.

Reklama


Na pomysł wybudowania stacji benzynowej po drugiej stronie autostrady wpadnie też Jóźwiak (Norbert Kaczorowski). Widzi, jak dobrze powodzi się miejscowemu biznesmenowi i zaproponuje mu spółkę.

"Dwie stacje, dwie restauracje, dwa motele. Dla tych co jadą i dla tych co wracają" - powie mu podczas spotkania, licząc, że wkrótce także będzie jeździł pięknym samochodem i na nic nie zabraknie mu pieniędzy. Gotowy jest spiskować przeciwko Małgosi, byle tylko się wzbogacić.

Z pomysłu męża wcale nie jest zadowolona Jóźwiakowa (Agnieszka Pawlak). Widzi, że już sama myśl o dużych pieniądzach sprawia, że Jóźwiak przestaje być sobą... W dodatku dowiaduje się, jak wielkim przekleństwem pieniądze są dla cichej i zastraszonej przez biznesmena żony (Agnieszka Michalska).

Kobieta przeklina dzień, w którym poznała męża i codziennie modli się, by zbankrutował, bo wydaje się jej, że gdyby nie byli bogaci, ich życie znów stałoby się normalne. Modli się też, by jej ciężko chory syn doczekał się wreszcie na przeszczep serca mogący uratować mu życie.

W środę Waldemar Obłoza i Agnieszka Michalska dołączyli do obsady "Życia nad rozlewiskiem 2". Mamy dla Was ich pierwsze zdjęcia z planu serialu, który pojawi się jesienią na antenie TVP 1.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem 2 | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje