Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

Czy Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej, czyli Dorocie Wolskiej z "Siły wyższej", i Piotrowi Grabowskiemu, czyli Konradowi z "Nad rozlewiska", uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

Rok 2012 był niezwykle łaskawy dla... zakochanych. Tak niewielu rozstań w świecie serialowych gwiazd nie pamiętają nawet najstarsi obserwatorzy polskich kronik towarzyskich. W dodatku rozstania, o których mówiło się najgłośniej i pisano najczęściej, wcale nie były rozstaniami na zawsze...

Reklama

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski mieli rzekomo zakończyć swój związek w wakacje. Przestali pojawiać się razem na galach i premierach, unikali pozowania do wspólnych zdjęć i kategorycznie odmawiali komentowania swojego życia prywatnego. Wieść o tym, że nie są już parą, spadła na fanów aktorskiej pary jak grom z jasnego nieba. Spekulacjom, z czyjej winy zakończyła się ich miłość, nie było końca. Tymczasem Ania i Piotr wydali oświadczenie, z którego wynikało, że udało się im zażegnać kryzys i wcale nie zamierzają układać sobie życia osobno.

Edyta Herbuś, której związek z wybitnym reżyserem Mariuszem Trelińskim przez dwa lata był na ustach wszystkich, także zerwała z ukochanym. Podobno... Bo sama zainteresowana z rozbrajającym uśmiechem wymiguje się od odpowiedzi na pytanie, czy to prawda. Nikt jednak nie widział jej ostatnio w towarzystwie Mariusza, więc prawdopodobne jest, że ich miłość po prostu wygasła. Edyta, jeśli rzeczywiście rozstała się z Mariuszem Trelińskim, nie zamierza obwieszczać tego światu za pomocą tabloidów i portali plotkarskich.

Niestety, nie udało się uratować swego małżeństwa Łukaszowi Nowickiemu, czyli Sławomirowi Wolskiemu z "Barw szczęścia". Jego była żona, piosenkarka Halina Mlynkova, jest dziś szczęśliwie zakochana w innym mężczyźnie, a Łukasz...? Cóż, podobno wciąż leczy rany i nie jest jeszcze gotowy na nową miłość.

Pierwsze dni grudnia przyniosły też niespodziewaną wiadomość o rzekomym kryzysie w małżeństwie Jacka Rozenka, czyli Rafała Kozienia z "Klanu", i robiącej ostatnio zawrotną karierę Małgorzaty Rozenek lepiej znanej jako Perfekcyjna Pani Domu. Najbliższe tygodnie z pewnością przyniosą odpowiedź na pytanie, czy uchodząca za idealną para naprawdę się rozstała.

Miejmy nadzieję, że nadchodzący 2013 rok także będzie bardzo łaskawy dla gwiazdorskich par, że częściej niż o rozstaniach czytać i mówić będziemy o wielkiej miłości, harmonijnych związkach i hucznych weseliskach znanych i lubianych gwiazd!

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje