Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto jedzie nad rozlewisko?

Kto z naszych użytkowników wygrał wyjazd na plan "Życia nad rozlewiskiem"? Sprawdźcie!

Miło nam was poinformować, że wyjazd na plan "Życia nad rozlewiskiem" wygrała:

Reklama

Karolina Nasalska z Lublina

Odpowiedź Karoliny ujęła nas swoją szczerością, entuzjazmem i stylem wypowiedzi.

Przeczytajcie sami:

"Którą bohaterkę serialu lubię najbardziej? Małgosię! Z początku atrakcyjna, przebojowa, dążąca do celu - taką właśnie poznajemy w pierwszych odcinkach " Domu nad rozlewiskiem ".

Gdy tak patrzyłam na Gośkę to stwierdziłam, że jest taka jak dzisiejsza młodzież! Nikt nie zastanawia się na odpoczynkiem , każdy pracuje i zatraca się w szybkim życiu. Dlaczego więc wydała mi się ona interesująca? Myślę, że jest to spowodowane tym iż ja nie znam innego życia, żyję wśród takich samych ludzi jak Małgosia na początku, więc dlaczego miałabym jej nie lubić?

Skoro można ją nazwać "odpowiednikiem" dzisiejszych kobiet? Myliłam się i to bardzo! Gdy Gośka wylądowała na Mazurach, to zastanawiałam się, co można by było tam takiego robić? Cisza, spokój... do czego dążyć? za czym gonić?

Otóż można powiedzieć, że ta gonitwa jest zła, a ja zrozumiałam to dzięki Gosi! Uświadomiła mi, że nie ważna jest gonitwa- a spokój, świadomość swojego miejsca na ziemi, istota istnienia. Ważne jest to, że mamy dla kogo żyć, że mam obok czyjeś ramiona w których możemy się skryć, po prostu istniejemy.

Ponadto w Mazurach zobaczyłam fajne miejsce, poznała historie zwykłych ludzi, którzy zarazem są niezwykłe... bo tak trzeźwo zaglądające do naszych domów poprzez ekran. Jak można nie pokochać tych wszystkich kobiet? Skrajnie różnych, a zarazem podobnych. Wszystkie te kobiety mają w sobie siłę, chociaż schowana jest ona pod zwyczajną prostotą dnia codziennego.

Co jednak jest takiego w Gosi? Myślę, że to właśnie postać Małgosi zagranej przez Joannę Brodzik - przeprowadziła mnie przez realia prawdziwego, mazurskiego lecz innego niż w mieście - życia. Za to chyba należy podziękować? Za serial, który nie tylko pokazuje wspaniałe widoki, ale uświadamia nam tak ważne rzeczy... na które nie zwracamy uwagi.

Za czym teraz gonię? Za tym by być szczęśliwym człowiekiem!"

Ponadto odpowiedź Karoliny została wykonana w formie ładnej grafiki, którą prezentujemy poniżej.

Karolina pojedzie spotkać się z Joanną Brodzik już 8 sierpnia, a wy spodziewajcie się niedługo po tym naszej relacji z tej wizyty.

Jeszcze raz gratulujemy!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje