Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 882
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jednak będzie praca

Joanna Brodzik obawiała się, że w 2011 roku będzie bez pracy. A tu niespodzianka! Już w maju ruszają zdjęcia trzeciej serii historii znad rozlewiska. Na Mazury aktorka przeniesie się z dziećmi.

Plotkowano, że wymarzonej dla niej roli w "Przepisie na życie", emitowanym w TVN, nie dostała ze względu na zbyt wygórowane wymagania finansowe. Ale "nie ma tego złego...".

Reklama

Już z początkiem maja, razem ze swoimi bliźniakami Jankiem i Frankiem zamieszka na Mazurach. Przenosi się tam z ekipą realizująca historię, która przyciągała przed telewizory ponad pięć milionów widzów.

Czy i tym razem tak będzie? Napisana przez Małgorzatę Kalicińską rodzinna saga sięga lat 40. "Powroty nad rozlewiskiem" to historia życia mamy głównej bohaterki - Basi - granej przez Małgorzatę Braunek.

Joanna Brodzik w przerwach na planie serialu, próbowała swoich sił w programie kulinarnym "Brodzik od kuchni".

Niestety, jako kucharka pozbawiona zbędnych kilogramów była mało przekonująca, i z powodu niskiej oglądalności nie powstała druga seria.

Ale pasja kulinarna i świadomość tego, co je, nie opuszcza Brodzik ani na chwilę. Mówi się, że oprócz wysokiej stawki wynegocjowała zdrowy catering na planie.

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miłość nad rozlewiskiem | Joanna Brodzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje