Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska będzie przebierać się za znane gwiazdy

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", była do niedawna jedną z niewielu polskich gwiazd, które nie uległy namowom producentów żadnego telewizyjnego show i uparcie odmawiały udziału w tego typu programach. W końcu jednak powiedziała "tak".


Reklama


Pojawienie się nazwiska Anny Czartoryskiej na liście uczestników 3. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" zaskoczyło większość fanów pięknej aktorki. Niewiele osób wierzyło, że serialowa Paula z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", rzeczywiście zgodziła się na udział w programie, którego uczestnicy śpiewają znane przeboje ucharakteryzowani na gwiazdy polskiego i światowego show biznesu.

A jednak! Już w marcu Anna Czartoryska po raz pierwszy zmierzy się w walce o główną nagrodę polsatowskiego show z siedmioma innymi uczestnikami, wśród których są m.in. Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", Katarzyna Ankudowicz, czyli Elwira Auguścik z "Blondynki" i Robert Rozmus, czyli Mariusz Kwiatkowski z "M jak miłość". 

8 stycznia - w dniu swych 31. urodzin - Anna Czartoryska napisała na swojej tablicy na jednym z portali społecznościowych, że w najbliższym czasie czekają ją zupełnie nowe wyzwania zawodowe.

- Trzymajcie za mnie kciuki - poprosiła fanów i obiecała, że wkrótce uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi szczegóły przedsięwzięcia, w którym zgodziła się wziąć udział.

Dziś już wiadomo, że aktorce chodziło o program "Twoja twarz brzmi znajomo"...

Anna Czartoryska, która właśnie wraca do pracy po urlopie macierzyńskim (11 lipca ubiegłego roku na świat przyszedł jej synek Ksawery), ma spore szanse na zwycięstwo w popularnym show. Jest przecież nie tylko aktorką, ale też wokalistką - ma już na koncie jedną płytę, występowała na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gra w musicalach...

Ciekawostką jest, że zanim zdecydowała się na studia aktorskie, marzyła o karierze piosenkarki i wzięła udział w emitowanym wówczas w Telewizji Polsat "Idolu" (4. edycja). Wtedy - niestety - nie zakwalifikowała się do grona finalistów. Dziś wraca na antenę Polsatu jako gwiazda i... faworytka show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje