Pensjonat nad rozlewiskiem Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 937
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska będzie przebierać się za znane gwiazdy

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", była do niedawna jedną z niewielu polskich gwiazd, które nie uległy namowom producentów żadnego telewizyjnego show i uparcie odmawiały udziału w tego typu programach. W końcu jednak powiedziała "tak".Pojawienie się nazwiska Anny Czartoryskiej na liście uczestników 3. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" zaskoczyło większość fanów pięknej aktorki. Niewiele osób wierzyło, że serialowa Paula z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", rzeczywiście zgodziła się na udział w programie, którego uczestnicy śpiewają znane przeboje ucharakteryzowani na gwiazdy polskiego i światowego show biznesu.

A jednak! Już w marcu Anna Czartoryska po raz pierwszy zmierzy się w walce o główną nagrodę polsatowskiego show z siedmioma innymi uczestnikami, wśród których są m.in. Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", Katarzyna Ankudowicz, czyli Elwira Auguścik z "Blondynki" i Robert Rozmus, czyli Mariusz Kwiatkowski z "M jak miłość". 

Reklama

8 stycznia - w dniu swych 31. urodzin - Anna Czartoryska napisała na swojej tablicy na jednym z portali społecznościowych, że w najbliższym czasie czekają ją zupełnie nowe wyzwania zawodowe.

- Trzymajcie za mnie kciuki - poprosiła fanów i obiecała, że wkrótce uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi szczegóły przedsięwzięcia, w którym zgodziła się wziąć udział.

Dziś już wiadomo, że aktorce chodziło o program "Twoja twarz brzmi znajomo"...

Anna Czartoryska, która właśnie wraca do pracy po urlopie macierzyńskim (11 lipca ubiegłego roku na świat przyszedł jej synek Ksawery), ma spore szanse na zwycięstwo w popularnym show. Jest przecież nie tylko aktorką, ale też wokalistką - ma już na koncie jedną płytę, występowała na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gra w musicalach...

Ciekawostką jest, że zanim zdecydowała się na studia aktorskie, marzyła o karierze piosenkarki i wzięła udział w emitowanym wówczas w Telewizji Polsat "Idolu" (4. edycja). Wtedy - niestety - nie zakwalifikowała się do grona finalistów. Dziś wraca na antenę Polsatu jako gwiazda i... faworytka show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy